Najlepsze konta bankowe kwiecień 2018

Polecane konta bankowe w kwietniu 2018

W ostatnim czasie na rynku kont bankowych nie było dużych zmian. Jakie konta bankowe polecamy w kwietniu 2018? To zależy jakiego konta szukasz. Jedno jest pewne. Konto bankowe nie powinno być drogie w utrzymaniu. Jeżeli szukasz konta bankowego, które jest absolutnie darmowe to polecamy konto w jednym z następujących banków: Nest Bank, Idea Bank, Orange Finanse oraz Bank BGŻ BNP Paribas. Niektóre z nich opiszemy poniżej.

Konta polecane w kwietniu 2018

Konto w Nest Banku jest kontem darmowym, co oznacza że, za prowadzenie rachunku, kartę płatniczą, przelewy krajowe wykonane samodzielnie poprzez bankowość internetową nie zapłacisz ani złotówki. Ponadto darmowe są wypłaty ze wszystkich bankomatów. Naszym zdaniem jest to bardzo ciekawa opcja. Poniżej znajdziesz link do otwarcia konta w Nest Banku:

Kliknij tutaj i otwórz konto w Nest Banku!

Kolejnym kontem, które tutaj pokrótce opiszemy jest konto ROR w banku BGŻ BNP Paribas zwane Kontem Optymalnym. Otwierając ten rachunek nic nie zapłacisz za następujące usługi:

  • Otwarcie i prowadzenie konta
  • wydanie i obsługę karty debetowej
  • wypłaty gotówki w bankomatach Banku BGŻ BNP Paribas i sieci Planet Cash w Polsce
  • wypłaty gotówki w bankomatach należących do Grupy BNP oraz w ramach Global Alliance za granicą

 

 

Opisane powyżej banki nie pobierają opłat za podstawowe usługi związane z prowadzeniem konta ROR i nie stawiają przy tym żadnych warunków, które należy spełnić aby uniknąć opłaty.

Jeżeli chciałbyś otworzyć konto i otrzymać za to atrakcyjną premię to polecamy rachunek w ING Bank Śląski. Za spełnienie warunków promocji można otrzymać od banku nawet 140 złotych. Konto ROR w ING Bank Śląski niestety nie jest darmowe. Miesięczna opłata za kartę wynosi 7 złotych. Przy aktywnym korzystaniu z rachunku bankowego tej opłaty można łatwo uniknąć. Wystarczy w poprzednim okresie rozliczeniowym dokonać transakcji kartą na kwotę minimum 300 zł. Ta kwota jest niższa dla osób w wieku 18-26 lat i wynosi 200 zł. Więcej na temat konta z premią w ING Bank Śląski napisaliśmy tutaj.

Warto się pospieszyć. Na rozpoczęcie udziału w promocji jest czas tylko do 30 kwietnia 2018r.

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!