fbpx
Korzyści z konta bankowego Santander

Źródło: strona internetowa Santander

Posiadanie konta w Santander niesie za sobą dodatkowe korzyści. Dzisiaj dowiesz się dlaczego warto otworzyć konto właśnie w tym banku. Jeżeli posiadasz konto w Santanderze to możesz również oszczędzać na koncie oszczędnościowym z atrakcyjnym jak na obecne czasy oprocentowaniem. Ponadto masz możliwość zarabiania na polecaniu konta innym osobom. Decydując się na odbiór wynagrodzenia na konto w banku Santander otrzymujesz 200 zł premii. Dostajesz od banku zwrot w wysokości 1% wartości rachunków które opłaciłeś z konta bankowego. Swoim kontem zarządzasz z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Oszczędzasz z oprocentowaniem 2,7%

Mając konto „Jakie Chcę” w banku Santander lokujesz swoje oszczędności na konto oszczędnościowe, które jest oprocentowane w wysokości 2,7% rocznie. Pieniądze z tego konta wpłacasz i wypłacasz kiedy tylko masz taką potrzebę nie tracąc przy tym wypracowanych odsetek. Maksymalna kwota to 20 000 zł. Warto się pospieszyć bo okres promocyjnego oprocentowania kończy się 29 czerwca 2019 r.

Zarabiasz polecając konto innym osobom

Jeżeli inna osoba otworzy z Twojego polecenia konto „Jakie Chcę” w Santander a następnie zaloguje się w bankowości internetowej oraz wykona płatności kartą lub BLIK-iem na kwotę minimum 300 zł to Ty otrzymujesz 80 zł na swoje konto. Nie ma żadnego limitu osób, które możesz polecić.  W czasach Facebooka polecanie konta innym osobom nie sprawi Ci problemu. Zawsze dorobisz kilkaset w miesiącu na drobne wydatki.

Jak otrzymać 200 zł na swoje nowe konto?

Jeżeli jesteś osobą pracującą lub pobierasz rentę lub emeryturę to w łatwy sposób zarobisz od banku Santander 200 zł. Wystarczy że wpłynie na Twoje nowe konto kwota nie mniejsza niż 1000 zł z tytułu wynagrodzenia, renty lub emerytury i dostajesz od banku 200 zł w prezencie. Warto się pospieszyć, bo ta promocja obowiązuje do 30 kwietnia 2019 r.

Opłacasz z konta swoje rachunki? Dostajesz od banku Santander nawet 300 zł rocznie

Warto opłacać swoje rachunki przelewem z „Konta Jakie Chcę” w banku Santander. Bank zwraca Ci 1% kwoty jaką wydałeś. Maksymalny miesięczny zwrot jaki możesz otrzymać to 25 złotych. Łatwo obliczyć, że rocznie otrzymujesz z tego tytułu nawet 300 zł. Oczywiście pod warunkiem, że płacisz odpowiednio wysokie rachunki.

Ile kosztuje „Konto Jakie Chcę” w banku Santander?

Otrzymujesz tyle korzyści więc z pewnością zastanawiasz się ile kosztuje utrzymanie „Konta Jakie Chcę”. Wystarczy, że wykonasz w miesiącu 5 płatności kartą lub BLIK-iem i nie płacisz nic za podstawowe usługi związane z kontem bankowym. Bank nie pobiera żadnej opłaty za otwarcie i prowadzenie konta. Przelewy wykonane z bankowości internetowej są za darmo. Jeśli wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych o których pisaliśmy wcześniej to nie ponosisz miesięcznej opłaty za kartę. Wypłaty z bankomatów należących do Santander Bank Polska (dawne BZWBK) oraz innych sieci korzystających z BLIK są za darmo.

Bank Santander to jak na razie jedyny bank w którym korzystasz za darmo z przelewów Ekspres Eliksir i Blue Cash bez żadnego limitu!!!

Tak, chcę otworzyć „Konto Jakie Chcę” w banku Santander!

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!