fbpx
Promocja konta w Santanderze

Źródło: Strona internetowa Banku Santander

Otwierając konto „Jakie Chcę” w Banku Santander możesz w łatwy sposób otrzymać 100 złotych w gotówce i 50 zł w formie bonu na zakupy w sklepie Biedronka. Aby odebrać nagrodę należy złożyć wniosek o otwarcie konta w Banku Santander najpóźniej do 30 czerwca 2019 r oraz spełnić kilka warunków o których napiszemy poniżej.

Co zrobić aby otrzymać nagrody od Banku Santander?

Aby uczestniczyć w promocji konta „Jakie Chcę” i otrzymać nagrody należy powinieneś spełnić następujące warunki:

  • rejestrujesz się wypełniając formularz znajdujący się pod tym linkiem
  • najpóźniej do 30 czerwca 2019 r składasz wniosek o otwarcie konta „Jakie Chcę” w banku Santander
  • najpóźniej do 15 lipca podpisujesz umowę o prowadzenie konta w Banku Santander
  • w przeciągu miesiąca od daty podpisania umowy o prowadzenie rachunku zapewniasz wpływy na swoje nowe konto w łącznej kwocie nie mniejszej niż 1000 zł oraz wykonujesz minimum 5 transakcji kartą wydaną do konta lub BLIK-iem.

Po spełnieniu tych warunków nagrodę masz już prawie w kieszeni. Najpóźniej do 21 sierpnia otrzymasz od banku wiadomość z linkiem, w który należy kliknąć i wypełnić prosty formularz. Na wypełnienie formularza masz tylko 7 dni! Ta czynność jest bardzo ważna gdyż w razie nie wypełnienia formularza nie otrzymasz nagrody!

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza Bank Santander zasili Twoje nowe konto kwotą 100 złotych oraz wyśle do Ciebie SMS z kodem na zakupy w Biedronce w kwocie 50 zł. Łącznie otrzymujesz nagrodę o wartości 150 zł.

Czy warto brać udział w promocji konta w Banku Santander?

Naszym zdaniem warto wziąć udział w tej promocji. Konto w Banku Santander (dawny BZ WBK) jest tanie w utrzymaniu oraz chyba jako jedyny bank na chwilę obecną zapewnia nielimitowaną ilość darmowych przelewów ekspresowych.

Ile kosztuje utrzymanie konta w Banku Santander?

Bank nie pobiera żadnej opłaty za otwarcie i prowadzenie konta. Przelewy krajowe samodzielnie wykonane przez bankowość mobilną (łącznie z przelewami ekspresowymi) są za darmo. Opłata za wydanie i obsługę karty debetowej wynosi 3 złote miesięcznie. Możesz też wybrać wariant w którym wykonując 5 transakcji kartą bank nie naliczy opłaty, a w razie niespełnienia tego warunku bank naliczy 5 złotych.  Wypłaty z bankomatów należących do banku Santander są darmowe. Jeśli wypłacasz gotówkę w „obcych” bankomatach bank naliczy opłatę w kwocie 5 złotych. Możesz też wybrać wariant w którym wykupujesz pakiet miesięczny za 7 złotych i wypłaty z wszystkich bankomatów na terenie Polski masz za darmo.

Tak, chcę otworzyć konto w Santander i skorzystać z promocji!

Dodatkowe korzyści z posiadania konta w Santanderze

Posiadając konto w Santanderze możesz korzystać nie tylko z promocji, którą opisaliśmy tutaj ale również otrzymywać zwrot za zakupy oraz otrzymywać 80 zł za osoby, które otworzą konto z Twojego polecenia. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule pod tytułem: Santander- wiele korzyści z konta bankowego

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!