fbpx
Promocja konta w Santander

Źródło: Strona internetowa banku

Santander Bank wystartował z ciekawą promocją konta „Jakie Chcę z kartą Dopasowaną oraz dostępem do bankowości internetowej”. W łatwy sposób możesz otrzymać od banku 200 zł. Warunki otrzymania nagrody są łatwe do zrealizowania i nie wymagają od Ciebie wkładania w to dużego wysiłku.

Zapewnij wpływ wynagrodzenia na konto w Santander

Aby otrzymać 200 zł od Banku Santander powinieneś spełnić następujące warunki:

  • Otwórz  „Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną lub Konto VIP z Kartą Visa VIP” wraz z dostępem do bankowości internetowej.
  • Złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Twoje nowe konto w Santander. Możesz to uczynić przy pomocy dostępu do konta przez Internet lub za pośrednictwem infolini.
  • Następnie musisz zaczekać aż na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie. Aby brać udział w promocji wynagrodzenie musi być wyższe niż 1000 zł. 

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po wpływie wynagrodzenia na Twoje konto w Santander wpłynie 50 zł. Jeśli na konto będą nadal wpływać wynagrodzenie to sytuacja się powtórzy. W sumie możesz odebrać 4 nagrody po 50 złotych. czyli łącznie będzie to 200 zł.

Kto nie może brać udziału w tej promocji konta w Santander Banku?

Do tej promocji konta w Santander Banku nie mogą przystąpić osoby, które po 1 kwietnia 2018 posiadały lub współposiadały konto w tym banku.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 30 czerwca 2019 r. Po tym czasie bank nie monitoruje czy na konto wpływa wynagrodzenie. Tak więc warto przystąpić do promocji jak najszybciej aby zdążyć odebrać premię za wpływ czterech wynagrodzeń.

Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz tutaj

Czy warto wziąć udział w tej promocji konta w Santander?

Naszym zdaniem warto. Aby otrzymać 200 zł nie trzeba się dużo napracować. Wystarczy założyć konto w Santander, złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia i pozostaje tylko czekać na wpływy wynagrodzenia i nagród z tym związanych. Ponadto konto Banku Santander daje wiele możliwości i nie jest drogie w utrzymaniu. Opłata za kartę wynosi tylko 3 złote, a w łatwy sposób można jej uniknąć. Wystarczy pięć razy zapłacić kartą wydaną do konta a bank nie naliczy tej opłaty. Więcej na temat konta w Santander (dawny BZ WBK) pisaliśmy pod tym linkiem: Szczegóły konta w Santander 

 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!