Promocja konta dla młodych

Wakacyjne nagrody od PKO BP

Bank PKO BP osobom, które otworzą Konto Dla Młodych rozdaje wakacyjne upominki. Nowy posiadacz konta ma do wyboru jedną z 2 nagród: dmuchany flaming lub dmuchana sofa. Warto się pospieszyć gdyż ilość nagród jest ograniczona. W dniu 13.06.2018 pozostało jeszcze 1710 dmuchanych flamingów oraz 1340 sof turystycznych.

Promocja banku trwa od 04.06.2018 do 13.07.2018 lub wcześniejszego wyczerpania puli nagród w liczbie 2 000 dmuchanych materacy flaming oraz 1 500 dmuchanych sof turystycznych.

W promocji nie mogą uczestniczyć osoby które w dowolnym czasie pomiędzy 1 sierpnia 2017 r. a 31 maja 2018 r. posiadały konto osobiste w PKO BP lub konto Inteligo.

Kto może założyć Konto Dla Młodych w PKO BP?

Konto Dla Młodych w PKO BP jest przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat.

Co należy zrobić aby odebrać nagrodę? Aby odebrać nagrodę należy najpóźniej do 13.07.2018 r. otworzyć Konto Dla Młodych w PKO BP. Możesz to zrobić przez internet pod tym linkiem. Nie warto czekać do ostatniego momentu, gdyż tak jak już wspominaliśmy ilość nagród jest ograniczona. Po aktywacji konta należy zgłosić chęć udziału w konkursie wypełniając zgłoszenie, które znajduje się na tutaj.

Po otwarciu konta i wysłaniu formularza zgłoszeniowego pozostaje spełnić jeszcze jeden warunek promocji. Najpóźniej do 27.07.2018 należy dokonać przynajmniej jednej płatności kartą lub telefonem.

Po spełnieniu tych warunków bank wyśle nagrodę za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Ile kosztuje utrzymanie Konta Dla Młodych w PKO BP?

Konto Dla Młodych nie jest drogie w utrzymaniu. Wystarczy dokonać w danym miesiącu minimum 5 płatności kartą aby wszystkie podstawowe usługi związane z utrzymaniem konta były darmowe. Otwarcie i prowadzenie konta jest darmowe. Wypłaty ze wszystkich bankomatów zarówno tych położonych na terenie Polski jak również zagranicznych są za darmo. Za obsługę karty bank PKO BP liczy sobie 5 złotych miesięcznie ale tak jak już pisaliśmy do uniknięcia tej opłaty wystarczy wykonać w danym miesiącu minimum 5 płatności kartą. Ponadto otrzymujesz bezpłatny dostęp do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Przelewy zwykłe wykonane przez bankowość internetową lub aplikację są darmowe.

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!