fbpx

Dostęp do aplikacji IKO mają wszyscy posiadacze kont ROR w PKO BP. IKO jest aplikacja na telefony komórkowe, która pozwala na korzystanie z wszystkich najważniejszych funkcjonalności konta bankowego z poziomu telefonu komórkowego. Za pomocą IKO możesz sprawdzić stan rachunku, zrobić przelew, zapłacić BLIK-iem itp.

W ostatnim czasie aplikacja IKO bije rekordy popularności. Jak podaje PKO BP w przeciągu ostatnich 8 miesięcy z aplikacji skorzystano aż 50 milionów razy. W sumie od momentu powstania aplikacji klienci banków PKO BP oraz Intelligo skorzystali z niej  aż 100 milionów razy.

 

Kto najczęściej korzysta z aplikacji mobilnej IKO?

Z aplikacji mobilnej IKO najczęściej korzystają osoby młode w wieku 25 do 34 lata. Średnio jeden posiadacz aplikacji wykonuje za pośrednictwem IKO 7 transakcji w ciągu miesiąca. 10 lipca 2018 był dla aplikacji mobilnej IKO rekordowy. Tego dnia użytkownicy wykonali w sumie aż 120 tysięcy transakcji.

Dlaczego aplikacja mobilna IKO jest tak popularna?

Na popularność aplikacji wpływa fakt, że jest ona stale rozwijana. Użytkownik z poziomu aplikacji nie tylko ma dostęp do podstawowych usług ale również takich opcji jak możliwość zamówienia karty bezpośredni z aplikacji, skanowanie faktur, rosyjska i ukraińska wersja aplikacji, kantor w którym z dowolnego miejsca na świecie można wymieniać aż 28 walut.

Bank zapowiada, że jeszcze w tym roku zostaną wprowadzone nowe usługi takie jak możliwość realizowania transakcji BLIK w ciężar karty kredytowej, mobilna autoryzacja, oraz powiadomienia o zdarzeniach przez system Android.

Co należy zrobić aby móc korzystać z aplikacji mobilnej IKO?

Aby móc korzystać z aplikacji mobilnej IKO należy założyć konto bankowe w PKO BP lub Intelligo. Możesz to uczynić przez Internet. Jak chcesz się dokładnie zapoznać z instrukcja otwierania kont w PKO BP przez Internet kliknij w poniższy link:

Sprawdź jak założyć konto w PKO BP przez Internet!

Gdy już założysz konto ROR w PKO BP to kolejnym krokiem jest ściągnięcie aplikacji IKO ze sklepu play i zainstalowanie jej w swoim smartfonie. Po zalogowaniu się w aplikacji możesz w pełni korzystać z jej dobrodziejstw.

Poniżej przedstawiamy konta z którymi można korzystać z aplikacji mobilnej IKO:

 

 

 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!