fbpx

W ten weekend klienci kilku dużych banków będą mieć problem z logowaniem do bankowości internetowej. Przerwę w działaniu systemu zapowiada PKO BP S. A. , Inteligo oraz Deutsche  Bank. Natomiast Millennium Bank zmieni adres strony do logowania się na kontach bankowych.

Deutsche Bank wprowadzi przerwę w nocy z 5 na 6. 05. 2017 r. zostaną wyłączone systemy bankowości elektronicznej oraz wykonywanie płatności internetowych. Ograniczeniom również będzie podlegał dostęp do Teleserwisu. Ograniczenia potrwają do jutra do godz. 8:30. To jeszcze nie koniec ograniczeń w dostępie do ROR. Kolejna przerwa nastąpi w nocy z soboty na niedzielę i potrwa do niedzielnego poranku do godz. 9:30.

W PKO BP S.A. oraz Inteligo ograniczenia rozpoczną się w niedzielę. Bank ograniczy jedynie dostęp do aplikacji mobilnej.W godzinach od 1:00 do 5:00 nie będzie można korzystać z bankowości mobilnej oraz nie będzie można dokonać płatności  z zastosowaniem systemu ” płacę z IKO” z potwierdzanym kodem oraz czeku  BLIK.

Płatności z wykorzystaniem „Płacę z iPKO” i „Płacę z Inteligo” będą przebiegały bez większych problemów. Operacje kartami płatniczymi również będą przebiegały bez większych problemów.

Bank Millenium nie wprowadza żadnych ograniczeń i przerwy w dostępie,  a jedynie od jutra wprowadza nową stronę logowania do panelu transakcyjnego. Klienci Banku Millennium zostali poinformowani o tych zmianach w wiadomościach prywatnych.

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!