Konta w PKO BO

Źródło: strona internetowa banku PKO BP S.A.

Chcesz założyć konto w banku PKO, ale masz pytania lub wątpliwości? Bardzo dobrze. Kto pyta nie błądzi. Poniżej postaram się odpowiedzieć na pytania, które najczęściej zadają przyszli posiadacze kont w banku PKO.

Czy konto w PKO jest darmowe?

Najczęściej wybieranymi kontami w PKO są „Konto bez Granic” i „Konto za Zero”. Opłata za prowadzenie „Konta bez Granic” wynosi 17,90 zł miesięcznie. W zamian za to masz darmowe wypłaty z bankomatów zarówno w kraju jak i na świecie. Jeśli szukasz darmowego konta w PKO to wybierz „Konto za Zero”. Aby podstawowe usługi związane z prowadzeniem konta były darmowe musisz podczas zakładania konta wybrać kartę debetową oraz wykonywać operacje bezgotówkowe w danym miesiącu na kwotę minimum 300 zł.

Czy konto w PKO mogę założyć przez Internet?

Tak. Konto w PKO możesz założyć przez Internet. Wystarczy, że poniżej klikniesz w przycisk „Złóż Wniosek” a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę banku gdzie będziesz miał możliwość wypełnienia wniosku. Po wysłaniu wniosku zadzwoni do Ciebie konsultant, potwierdzi dane i ustali sposób podpisania umowy.

Jak założyć konto w PKO BP przez Internet?

Czy PKO jest w Ognivo

Tak, podobnie jak większość banków PKO BP uczestniczy w systemie OGNIVO z którego korzystają m. in. kancelarie komornicze do pozyskania informacji na temat kont bankowych dłużnika. Jeśli szukasz konta bez OGNIVO pod tym linkiem znajdziesz przydatne informacje.

Czy PKO BP jest bezpieczny?

Depozyty w PKO BP są objęte obowiązkowym systemem gwarantowania depozytów w Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (BFG).

Czy PKO BP S.A. ma BLIK?

Tak, aplikacje mobilne PKO zapewniają usługę BLIK dzięki której można m. in. płacić w sklepie lub wybrać gotówkę w bankomacie bez potrzeby używania karty debetowej.

Czy PKO ma wpłatomaty?

Tak, PKO BP S.A. Posiada sieć wpłatomatów dzięki którym szybko i wygodnie a przede wszystkim bezpiecznie możesz wpłacić gotówkę na swoje konto w PKO. Po włożeniu karty do urządzenia wpłatomat po jej numerze rozpozna na jakie konto ma przelać wpłacaną gotówkę.

 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!