fbpx
darmowe konto w Nest Banku

Konto w Nest Banku – wszystkie podstawowe usługi są darmowe!

Napisała do nas Pani Monika. „Pracuję i przebywam na co dzień w Anglii. Raz na jakiś czas przyjeżdżam na chwilę do Polski. Chciałabym mieć konto w banku na terenie Polski z którego będę sporadycznie korzystać. (…) Szukam konta, gdzie wszystko jest darmowe. Niektóre banki oferują konta za darmo, ale chcą żeby płacić kartą. Jako, że z konta chcę korzystać sporadycznie podczas pobytu w kraju nie jestem w stanie spełnić takiego warunku. Nie chcę też aby bank naliczał opłaty za konto kiedy z niego nie korzystam. Co polecacie?”

To prawda, że we większości banków aby nie płacić za kartę lub konto należy spełniać co miesiąc jakiś warunek. Podczas sporadycznego korzystania z konta ciężko ten warunek spełnić i po powrocie do Polski Panią Monikę mogłaby spotkać przykra niespodzianka w postaci zaległości na koncie bankowym z tytułu naliczonych przez bank opłat. Naszym zdaniem idealnym wyborem dla Pani Moniki będzie otworzenie konta osobistego w Nest Banku. Równolegle do konta osobistego Pani Monika będzie mogła otworzyć konto walutowe gdyby zachodziła taka potrzeba.

Konto w Nest Banku, jeżeli korzystamy z podstawowych usług lub też jeśli pozostaje nieaktywne, jest darmowe. Nie ma opłat za otworzenie i prowadzenie konta i obsługę karty debetowej. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że darmowe są wypłaty we wszystkich bankomatach na terenie Polski. Przelewy krajowe wykonane samodzielnie przez internet także są za darmo.

Kliknij tutaj i otwórz konto w Nest Banku przez Internet

Jedynym minusem konta w Nest Banku może być fakt, że nie obsługuje ono szybkich przelewów za pośrednictwem operatorów płatniczych. Tam gdzie jest taka możliwość można skorzystać z płatności przy pomocy karty debetowej. Tam gdzie takiej możliwości nie ma to trzeba będzie wykonać tradycyjny przelew, a to się wiąże z dłuższym czasem oczekiwania na wysyłkę zakupionych w sklepie internetowym towarów.

Pomimo tej niewielkiej niedogodności naszym zdaniem funkcjonalność konta w Nest Banku jak najbardziej zadowoli Panią Monikę. Tutaj wszystkie podstawowe usługi będą za darmo a w dodatku Pani Monika będzie miała dostęp do nowoczesnych rozwiązań takich jak bankowość internetowa lub aplikacja mobilna.

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!