fbpx
Nest Bank Promocja 200 zł

Zgarnij 200 złotych w promocji konta w Nest Banku!

Konto w Nest Banku już niejednokrotnie chwaliliśmy za to, że bank nie pobiera żadnych opłat i nie stawia przy tym żadnych warunków. Jeżeli chcesz mieć darmowe konto bankowe  a w dodatku chciałbyś otrzymać od Nest Banku 200 złotych to ten wpis jest właśnie dla Ciebie.

 

 

 

Aby odebrać nagrodę przede wszystkim musisz złożyć wniosek o otwarcie konta w Nest Banku nie później niż 31.07.2019 roku. Jednak warto się pospieszyć gdyż bank wypłaci nagrodę tylko 500 pierwszym osobom, które otworzą konto i spełnią warunki promocji. Wniosek o konto musisz złożyć ze specjalnej promocyjnej strony, która znajduje się pod tym linkiem

Kto może otworzyć konto w Nest Banku i odebrać 200 zł w promocji?

Aby odebrać 200 zł w promocji Nest Banku po pierwsze musisz być osobą pełnoletnią. Musisz też być nowym klientem banku. Nowy klient to osoba, która nie posiadała konta w Nest Banku przez ostatnie 24 miesiące. Jeśli spełniasz poprzednie dwa warunki to do otrzymania premii w kwocie 200 zł musisz złożyć wniosek o otwarcie rachunku nie później niż do 31 lipca 2019 roku oraz spełnić warunki, które szczegółowo opiszemy poniżej.

Warunki niezbędne do otrzymania 200 zł w promocji konta Nest Bank

  • Złóż wniosek o konto do 31 lipca 2019 roku
  • Najpóźniej do 31 sierpnia podpisz umowę o prowadzenie konta. Umowę możesz zawrzeć na kilka sposobów:  za pośrednictwem kuriera, przy pomocy wideorozmowy, przelewem weryfikacyjnym z innego Twojego konta lub w podpisać w placówce Nest Banku.
  • Najpóźniej do 31 września 2019 roku musi nastąpić na Twoje nowe konto w Nest Banku wpływ wynagrodzenia lub renty lub emerytury lub stypendium lub świadczenia 500 plus oraz wykonaj transakcje kartą wydaną do rachunku na łączną kwotę nie mniejszą niż 500 złotych.

Po spełnieniu tych powyższych warunków najpóźniej do 20 października 2019 roku otrzymasz na swój nowy ROR nagrodę od banku w kwocie 100 zł. 

 

Co zrobić aby otrzymać w promocji Nest Banku kolejne 100 złotych?

  • Aby otrzymać kolejne 100 zł w kolejnych 2 miesiącach wykonaj te same kroki, które zostały opisane powyżej. Zapewnij wpływ wynagrodzenia lub renty lub emerytury lub zasiłku 500 plus oraz wykonaj transakcje kartą na kwotę nie mniejszą niż 500 złotych.  Otrzymasz od Nest Banku po 50 zł za spełnienie w danym miesiącu warunków promocji co daje łącznie 100 zł.

Łącznie za spełnienie wszystkich warunków promocji nagroda może wynieść aż 200 zł.

Tak, chcę wziąć udział w promocji konta w Nest Banku!

Czy warto wziąć udział w promocji konta w Nest Banku?

Naszym zdaniem warto brać udział w tej promocji. Warunki, które należy spełnić nie są wygórowane i w łatwy sposób można niewielkim wysiłkiem zyskać 200 zł. Jeżeli na konto bankowe otrzymujesz wynagrodzenie lub inne świadczenia a do tego lubisz płacić za zakupy kartą to nawet nie odczujesz że spełniasz warunki promocji.

Czy warto otworzyć konto w Nest Banku?

Otwarcie i prowadzenie konta w Nest Banku nie wiąże się z żadnymi opłatami za podstawowe usługi bankowe. Bank nie pobiera żadnej opłaty za założenie rachunku, wydanie i obsługa karty debetowej również nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Darmowe są również przelewy zwykłe, które wykonujesz samodzielnie przez Internet. Ogromnym plusem jest również to, że możesz gotówkę wybierać we wszystkich bankomatach w Polsce bez żadnych opłat. Już nie musisz godzinami szukać bankomatu, który nie pobierze dodatkowej opłaty. Możesz wybierać gotówkę w pierwszym lepszym bankomacie, no oczywiście pod warunkiem, że nie będzie uszkodzony 🙂

Tak, chcę wziąć udział w promocji konta w Nest Banku!

Pytania i odpowiedzi na temat promocji rachunku w Nest Banku

Poniżej zamieszczamy pytania i odpowiedzi na temat promocji konta ROR w Nest Banku.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Nagrodę otrzymasz do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki promocji.

Czy jak otrzymam 200 zł w promocji konta w Nest Banku to będę musiał samodzielnie odprowadzić podatek do Urzędu Skarbowego?

Nie. Nagroda jest zwolniona z podatku.

Czy środki zgromadzone na koncie w Nest Banku są bezpieczne?

Tak. Środki zgromadzone na koncie w Nest Banku są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Oznacza to, że depozyty do kwoty 100 000 złotych BFG zwraca w całości. Powyższa kwota dotyczy środków zgromadzonych na wszystkich kontach w banku.

Czy jeśli anuluję transakcję kartową to Nest Bank zaliczy ją na poczet spełnienia warunków promocji?

Niestety nie. Transakcje anulowane nie są zaliczane.

Czy jeśli nie spełnię warunków promocji, to będę musiał ponosić jakieś koszty utrzymania rachunku w Nest Banku?

Nie. Tak jak pisaliśmy powyżej konto w Nest Banku jest bezwarunkowo darmowe. Oznacza to że nie ponosisz żadnych opłat za otwarcie i prowadzenie  rachunku oraz wydanie i obsługę karty debetowej. Nie jest to uzależnione od wykonania warunków niezbędnych do odbioru nagród w promocji.

Czy mogę zamiast wynagrodzenia samodzielnie wykonam przelew z innego banku to warunek promocji zostanie „zaliczony”?

Nest Bank ma prawo poprosić o dokument potwierdzający, że dany przelew pochodził z wynagrodzenia lub świadczenia. W przypadku gdy zostaną stwierdzone nieprawidłowości bank może odmówić wypłacenia nagrody.

Otrzymuję wynagrodzenie „do ręki” jak się zwrócić do pracodawcy z prośbą o wypłatę wynagrodzenia na konto bankowe?

Złóż u pracodawcy pisemny wniosek z prośbą o przelewanie wynagrodzenia na konto bankowe. W tym wniosku podaj numer konta na które wynagrodzenie ma być przelewane.

W promocji może wziąć udział tylko 500 osób. Skąd się dowiem że limit nagród został wyczerpany?

Jeśli pula nagród zostanie wyczerpana to Nest Bank zamieści stosowną informację na promocyjnej stronie z której składasz wniosek o otwarcie rachunku.

Podsumowanie

Opisaliśmy powyżej warunki promocji konta ROR w Nest Banku. Mamy nadzieję że udało nam się opisać wszystko w sposób jasny, czytelny i zrozumiały. Gdybyś jednak miał jakieś pytania to śmiało możesz zadawać je w komentarzach. Możesz się również pochwalić kiedy już otrzymasz swoje 100, 150 lub 200 złotych.

 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!