Najtańsze konta ROR 2018

Darmowe konta ROR w marcu 2018

Jakie powinno być najtańsze konto ROR? Według nas najtańszy ROR powinien być darmowy przy korzystaniu z podstawowych usług związanych z kontem bankowym. Za podstawowe usługi uważamy prowadzenie konta, wypłaty ze wszystkich bankomatów oraz wydanie i utrzymanie karty debetowej. Ponadto bank nie powinien stawiać żadnych warunków pozwalających na uniknięcie opłat za wyżej wymienione usługi. Jak wygląda sytuacja w marcu 2018? Znaleźliśmy cztery banki, które opisane powyżej usługi oferują zupełnie za darmo i nie oczekują nic w zamian od właściciela konta. Tymi bankami są: Nest Bank, Idea Bank, Orange Finanse oraz Bank BGŻ BNP Paribas.

W powyższych bankach nie zapłacisz ani złotówki za podstawowe usługi bez spełniania jakichkolwiek warunków. Nawet gdy nie korzystasz aktywnie ze swojego konta bankowego bank nie naliczy żadnych opłat.

Konto w Nest Bank, Konto Idealne w Idea Bank oraz konto w Orange Finanse posiadają jeszcze jedna bardzo ważną zaletę. Wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów są za darmo! 

 

Chcesz otworzyć darmowe konto w Nest Banku? Nic trudnego! Kliknij tutaj i otwórz!

 

 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!