fbpx

Wiele banków oferuje konto ROR za darmo. Jednak aby konto ROR było bez opłat trzeba spełnić określone przez bank warunki, które są różne w zależności od banku. W niektórych bankach trzeba wykonać określoną ilość transakcji kartą, w innych zapewnić minimalny miesięczny wplyw na konto itp. Ciężko było znaleźć bank który zapewnia konto ROR za darmo, nie stawiając przy tym żadnych warunków. Szukaliśmy konta, które nie generuje kosztów nawet jeśli pozostaje nieużywane. Sprawidziliśmy oferty kont ROR wielu banków i na chwile obecną znaleźliśmy tylko jedno konto które jest bezwarunkowo darmowe. Jest to konto w Nest Banku.

Konto ROR za darmo

Nest Bank oferuje konto ROR  ktore jest zupełnie darmowe w utrzymaniu. Niezależnie od tego czy korzystasz aktywnie z konta czy nie, bank nie naliczy opłaty za prowadzenie konta, ani za obsługe karty debetowej. Ponadto Nest Bank nie pobiera oplat za przelewy wykonywane przez Internet. Darmowe są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Pomimo tego, że konto jest bezwarunkowo darmowe jest bardzo wygodne w użytkowaniu. Swoim kontem możesz zarządzać przez Internet, telefon, aplikacje mobilne oraz w placówkach Nest Banku.

Do darmowego konta w Nest Bank jest wydawana karta płatnicza umożliwiająca płatności zbliżeniowe. Dzięki niej można płacić za zakupy, wybierać gotówkę z bankomatów oraz dokonywać płatności za zakupy dokonane w Internecie. Za wydanie i obsługę karty bank nie pobiera opłat.

Tak, chcę otworzyć darmowe konto w Nest Banku!

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!