fbpx
konto na szybko

Konto w banku na szybko

Zdarzają się czasem sytuacje, że potrzebujesz konto bankowe na szybko. Oczywiście możesz założyć takie konto w placówce banku ale nie koniecznie. Zastanawiasz się jak otworzyć konto bankowe na szybko przez Internet? Nie chcesz czekać na kuriera z umową? Nie chcesz wykonywać przelewu weryfikacyjnego? Teraz możesz założyć konto poprzez wideorozmowę.

Konto ROR na szybko

Wystarczy że masz przy sobie Dowód Osobisty lub Paszport i dostęp do komputera i z kamerką internetową lub smartfonu. Konto otworzysz nie tylko na szybko, ale również nie będziesz musiał płacić za przelewy, otwarcie i prowadzenie konta, wydanie i obsługę karty debetowej itp.

Wystarczy, że zrobisz przy pomocy aparatu w komputerze lub telefonie zdjęcie Dowodu Osobistego lub Paszportu, następnie wykonujesz zdjęcie swojej twarzy, rozmawiasz na czacie z pracownikiem banku i Twoje konto bankowe „na szybko” jest aktywne.

Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów

Kolejną zaletą konta, które proponujemy jest to że wypłacasz gotówkę w dowolnym bankomacie a bank nie pobiera z tego tytułu żadnych opłat.

Zastanawiasz się który bank nie tylko otworzy szybko konto ale również daje takie dobre warunki?   Takie warunki otrzymasz w Nest Banku.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wpis z instrukcją jak szybko otworzyć konto w Nest Banku przy pomocy kamerki. Aby poznać szczegóły wejdź na ten wpis: Jak otworzyć konto przy pomocy kamery internetowej?

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!