fbpx
promocja konta w Nest Banku

Jak otrzymać 100 złotych otwierając konto w Nest Banku?

O zaletach konta w Nest Banku pisaliśmy już wielokrotnie. Głównym atutem konta jest to, że bank nie pobiera żadnych opłat za podstawowe usługi związane z utrzymaniem rachunku. Nawet gdy otworzysz konto, ale nie dokonujesz na nim żadnych operacji to nie poniesiesz żadnych kosztów. Jednak warto aktywnie korzystać z konta w Nest Banku. Dlaczego? Bo teraz można otrzymać od banku 100 złotych.

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać 100 zł od Nest Banku?

 

Poniżej przedstawiamy co musisz zrobić aby załapać się na nagrodę:

  1. Otwierasz konto w Nest Banku najpóźniej do 15 maja 2019 r.
  2. Zlecasz pracodawcy przekazywanie wynagrodzenia na twoje nowe konto. Kwota wynagrodzenia nie może być mniejsza niż 1000 zł
  3. Płacisz bezgotówkowo kartą wydaną do konta na łączną kwotę nie mniejszą niż 500 zł

Promocja jest przeznaczona tylko dla nowych klientów.

Jak zlecić pracodawcy przelewania wynagrodzenia na konto w Nest Banku?

Operacja zlecenia pracodawcy przelewu wynagrodzenia na rachunek w Nest Banku jest bardzo prosta. Wystarczy, że zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej i złożysz odpowiedni wniosek. Bank sam poinformuje Twojego pracodawcę że od tej pory ma przekazywać zarobki na Twoje konto bankowe.

Jeśli nie chcesz aby bank w Twoim imieniu zwracała się do pracodawcy możesz sam osobiście przekazać mu papierowy wniosek o przelew wynagrodzenia na konto w banku.

Czy warto skorzystać z promocji Nest Banku?

Jeżeli pracujesz to ta promocja jest dla Ciebie idealna. Pozwala niewielkim wysiłkiem otrzymać 100 zł na drobne wydatki. Ze zleceniem przekazywania wynagrodzenia na rachunek nie będziesz miał problemu. Również wykonanie płatności kartą nie powinno być dużą przeszkodą, tym bardziej, że płatności kartą są wygodniejsze niż płatności gotówkowe. Jako, że konto w Nest Banku jest darmowe w utrzymaniu to nie ponosisz żadnych kosztów a w łatwy sposób możesz otrzymać 100 zł.

Tak, chcę otworzyć konto w Nest Banku i otrzymać 100 zł w promocji!

Najważniejsze zalety konta w Nest Banku

  • Brak opłaty miesięcznej za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • Darmowe wydanie i obsługa karty debetowej
  • Wypłaty gotówki we wszystkich polskich bankomatach za Zero zł
  • Przelewy zwykłe wykonane z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej są za darmo
DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!