fbpx

Konto w Nest Bank – Nest Rodzina 500+

Konto w Nest Bank

Miliony Polaków skorzystało już z programu Rodzina 500+. Posiadając konto w Nest Bank można otrzymywać dodatkową premię. Nest Bank przygotował dla swoich klientów szczególną promocję związaną z korzystaniem z tego programu rządowego. Trzeba spełnić kilka wymagań aby otrzymać do 200 zł rocznie dodatkowej premii.

Po pierwsze, należy założyć konto w Nest Bank. Konto indywidualne Nest jest odpowiednie dla osób fizycznych. Zgodnie z regulaminem nie ma opłat za podstawowe działania takie jak założenie i prowadzenie konta, przelewy internetowe, wypłata gotówki w PLN, wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów. Dodatkowo przygotowano wiele dodatkowych funkcji, np. karty są dodatkowo zabezpieczone przed kradzieżą gotówki w przypadku zgubienia karty, a także stworzono specjalną aplikację na Androida, która pozwala na płacenie bezpośrednio telefonem.

Konta ROR przez internet

Jeżeli prowadzimy firmę skorzystamy z programu posiadając BIZnest Konto. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku w programie Rodzina 500+ i wskazanie w nim jako konta do przelewów tego posiadanego w Nest Banku. Wnioski mogą być składane internetowo lub bezpośrednio we wskazanych urzędach.

Kolejny wymogiem jest założenie konta dla naszego dziecka. Nest Bank stwarza wiele możliwości oszczędzania przez najmłodszych. Pozwoli im to na naukę oszczędzenia i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Konta posiadają ułatwienia i specjalne zabezpieczenia odpowiednie dla dzieci w młodszym wieku. Do wyboru mamy: Nest Konto Samodzielne – jeżeli nasze dziecko jest między 13 a 18 rokiem życia lub Nest Rodzinne Oszczędności – konto oszczędnościowe dla młodszych dzieci niż 13 lat.

Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku do udziału w programie Nest Rodzina 500+. Można to zrobić internetowo lub w każdej placówce banku. W ten sposób raz na kwartał otrzymamy 50 zł na konto, w sumie 200 zł rocznie. Okres rozliczeniowy rozpoczyna się od pierwszej wpłaty świadczenia 500+ na konto w okresie świadczeniowym 1. 10. 2017 – 30. 09. 2018 r.

Konta ROR przez internet

 

Kiedy otrzymam premię za konto Nest Bank – Rodzina 500+ ?

Wypłata premii nastąpi w ciągu 20 dni roboczych od zakończenia okresu kwartalnego. To doskonała propozycja dla posiadaczy konta w Nest Banku lub osób, które rozważają skorzystanie z ich oferty. Premia zgodnie z ustawą o PIT nie podlega opodatkowaniu więc otrzymują Państwo całą wspomnianą sumę. Należy pamiętać o spełnieniu kilku warunków, które są konieczne aby istniała możliwość skorzystania z programu:
1. Musimy posiadać konto w banku przez cały okres korzystania z promocji.
2. Należy wyrazić zgodę na działania marketingowe przez cały okres korzystania z promocji.
3. Z programu mogą skorzystać osoby pełnoletnie posiadające stały adres zamieszkania na terytorium Polski.
4. Na konto Nest Banku należy przelewać miesięcznie wynagrodzenie w wysokości minimum 2 500 zł lub w przypadku posiadania konta BIZnest wpływy na konto muszą wynieść co najmniej 6 000 zł i należy wykonywać z konta płatności do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.
5. Należy wybrać jedną z dwóch form oszczędzania dla naszego dziecka – w zależności od jego wieku.
Ta promocja jest doskonałym pretekstem do rozpoczęcia oszczędzania przez naszych najmłodszych członków rodziny. Korzystając z programu rządowego Rodzina 500+, przy spełnieniu kilku wymogów, można otrzymać do 200 zł rocznie. Konta Nest Bank cieszą się coraz większą popularnością ze względu na bardzo korzystne warunki używania konta, a ten program jest wyjściem na przeciw oczekiwaniom Klientów, którzy są beneficjentami programu rządowego. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Banku.

Konta ROR przez internet

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!