promocja konta w banku Millennium

Żródło: strona internetowa banku Millennium

W promocji konta ROR w banku Millennium możesz zgarnąć nawet 200 zł. Warto się pospieszyć gdyż bank przygotował nagrody tylko dla pierwszych 2000 uczestników promocji. Aby wziąć udział należy nie później niż 24. 09. 2018 r. złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° student. Wniosek należy złożyć przez Internet bezpośrednio ze specjalnej strony banku, którą znajdziesz tutaj. Podczas składania wniosku musisz wyrazić zgody marketingowe, w przeciwnym wypadku nie będziesz mógł wziąć udziału w promocji banku Millennium.

Z promocji są wykluczone osoby, które przed 13. 08.2018 r. posiadały w banku Millennium jakikolwiek produkt lub były w trakcie wnioskowania.

 

Co należy zrobić aby otrzymać nagrody w promocji „Zbliż się do 200 zł”?

Po złożeniu wniosku najpóźniej do 30. 09. 2018 r. należy podpisać z bankiem umowę o prowadzenie konta.

Po aktywacji konta najpóźniej do 14. 10. 2018 r. należy aktywować aplikację mobilną banku i wykonać przynajmniej jedną płatność bezgotówkową telefonem przy pomocy HCE lub BLIK.

Po spełnieniu powyższych warunków bank Millennium przyzna Ci nagrodę w kwocie 100 zł?

Jak otrzymać kolejne 100 zł od banku Millennium?

Aby otrzymać kolejne 100 zł w promocji banku Millennium należy spełnić jeszcze jeden warunek:

  • Jeżeli jesteś posiadaczem Konta 360° musisz zapewnić w miesiącach październiku i listopadzie 2018 wpływ na konto w kwocie minimum 1000 zł i dokonać przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej przy pomocy karty wydanej do konta lun BLIK-a.
  • Jeżeli jesteś posiadaczem Konta 360° Student musisz zapewnić w każdym z 2 kolejnych miesięcy: październik i listopad 2018 wpływy na konto w kwocie nie mniejszej niż 360 zł oraz dokonać przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej przy pomocy karty wydanej do konta lun BLIK-a.

Po spełnieniu tego warunku otrzymasz od banku kolejne 100 zł. W sumie możesz zgarnąć w promocji konta w banku Millennium kwotę 200 zł.

Czy warto otworzyć konto w banku Millennium i wziąć udział w promocji „Zbliż się do 200 zł”?

Naszym zdaniem warto wziąć udział w tej promocji. Warunki które należy spełnić aby odebrać nagrodę nie są wygórowane i spełnienie ich nie powinno przysporzyć większego problemu. W łatwy sposób można stać się posiadaczem taniego i wygodnego w obsłudze konta oraz wzbogacić się o 200 zł.

 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!