Polecaj Bank Millennium znajomym i zgarniaj nagrody!

Polecaj konto w Banku Millennium

Zródło: strona internetowa Banku Millennium

Ruszyła kolejna edycja programu „Lubię to polecam” organizowana przez Bank Millennium. Po spełnieniu warunków promocji zarówno osoba polecająca jak i polecona otrzymają po nagrodzie. Produkty banku, które biorą udział w programie poleceń to Konto 360° oraz Konto 360° student.

W jaki sposób polecać konta Millennium Banku?

Polecanie kont banku Millennium jest bardzo proste. Do programu można przystąpić za pośrednictwem bankowości internetowej Millenet lub aplikacji mobilnej. Następnie trzeba przesłać znajomemu ośmiocyfrowy kod polecenia. Ten kod Twój znajomy musi podać podczas otwierania konta. Jeżeli konto jest otwierane przez Internet to kod trzeba wpisać podczas wypełniania wniosku o otworzenie konta. Następnie, gdy konto osoby poleconej przez Ciebie zostanie otworzone to musisz dopilnować aby ta osoba dokonała transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem na kwotę minimum 360 złotych w ciągu najbliższych 30 dni. Powyższa płatność może być wykonana jednorazowo lub w kilku mniejszych płatnościach. Ważne aby suma tych transakcji nie była niższa niż 360 złotych.

Po spełnieniu warunków opisanych powyżej zarówno Ty jak i osoba polecona przez Ciebie otrzymacie jedną z wielu nagród do wyboru.

Kogo możesz zaprosić do otwarcia konta w ramach programu „Lubię to polecam”?

  • Do programu mogą zostać zaproszone wyłącznie osoby pełnoletnie o posiadające zdolność do czynności prawnych
  • Osoba polecona w ciągu ostatnich 12 miesięcy ostatnich miesięcy przed zawarciem zawarcie umowy o otworzenie rachunku nie mogła być stroną żadnej umowy z Bankiem ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie była użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej, a także nie poręczała w Banku transakcji obciążonej ryzykiem kredytowym ani nie posiadała jednostek uczestnictwa Millennium TFI.
  • Aby otrzymać nagrody zarówno Ty jak i osoba polecona przez Ciebie musicie wyrazić  zgody na otrzymywanie informacji marketingowych Banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzymać je w okresie trwania Programu.

Co można wygrać w programie „Lubię to polecam”

W programie „Lubię to polecam” można otrzymać od Banku Millennium następujące nagrody:

  • Bilety do kina Helios lub Multikino
  • 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando.pl
  • 80 zł do wykorzystania w sklepie empik.com
  • Premię za zakupy w postaci zwrotu 10% za płatności kartą lub BLIKIEM, do 30 zł miesięcznie przez 3 miesiące
  • Lokata 4% w skali roku zakładana na 3 miesiące na kwotę od 500 do 10 000 zł

 


Czy warto wziąc udział w programie poleceń kont osobistych Banku Millennium? Naszym zdaniem warto. Wystarczy tylko znaleźć znajomego, który będzie w miarę aktywnie korzystał ze swojego nowego konta w Banku Millennium i już można cieszyć się atrakcyjną nagrodą.