fbpx
Jak zalożyć konto w Banku Millennium

Źródło: Strona internetowa Banku Millennium

Ruszyła już trzecia edycja programu poleceń w Banku Millennium, gdzie za polecenie konta bankowego znajomemu można otrzymać od banku atrakcyjne nagrody. Poniżej dowiesz się co należy zrobić aby wziąć udział w promocji banku Millennium. Promocja trwa do 2.04.2019 r.

Co należy zrobić aby wziąć udział w programie poleceń konta w Banku Millennium?

Aby wziąć udział w programie poleceń musisz posiadać konto w Banku Millennium. Jeśli takiego konta nie posiadasz możesz je szybko otworzyć wypełniając wniosek pod tym linkiem. Jeśli już jesteś posiadaczem aktywnego konta ROR w Millennium Bank to powinieneś zarejestrować się w programie poleceń. Po rejestracji otrzymasz specjalny kod, który będziesz przekazywał znajomym. Jeżeli Twój znajomy podczas otwierania rachunku poda otrzymany od Ciebie kod polecenia, oraz spełni określone przez bank warunki to zarówno Ty jak i on otrzymacie nagrodę.

Jakie nagrody można otrzymać?

  • 4 kody, które możesz wymienić na bilety do kina Helios
  • Bon podarunkowy o wartości 80 zł do wydania w sklepie empik.com
  • 3-miesięczną lokatę z atrakcyjnym oprocentowaniem 4%
  • 10% zwrotu od wartości transakcji dokonanych kartą wydana do konta w banku Millennium lub BLIK-iem. Bank będzie dokonywał zwrotu przez 3 miesiące a maksymalna kwota zwrotu w danym miesiącu nie może wynieść więcej niż 30 zł. W sumie możesz otrzymać od banku 90 zł zwrotu.

Jakie warunki musi wykonać polecona przez Ciebie osoba abyście mogli odebrać nagrody od banku Millennium?

  • Osoba polecona przez Ciebie musi założyć Konto 360° lub Konto 360° Student. Podczas zakładania konta w banku Millennium osoba polecona przez Ciebie musi podać 8 cyfrowy kod, który otrzymasz podczas rejestracji w programie poleceń.
  • Abyście mogli otrzymać nagrody osoba polecona musi wykonać w ciągu najbliższych 30 dni od otwarcia konta co transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta w Millennium lub BLIK-iem na kwotę nie mniejszą niż 360 zł.
  • Osoba polecona może również po założeniu konta może również przystąpić do programu i polecać konto swoim znajomym.

Ważne: Aby wziąć udział w promocji zarówno Ty jak i osoba polecona musicie wyrazić zgody marketingowe.

Jak założyć konto w Banku Millennium?

Najwygodniejszą formą otwarcia konta w Banku Millennium jest złożenie wniosku przez Internet. W tym celu wystarczy wybrać poniżej konto, które chcesz otworzyć i kliknąć w przycisk „Złóż wniosek”. Po wysłaniu wniosku będziesz mógł zawrzeć umowę elektronicznie lub za pośrednictwem kuriera.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat konta w banku Millennium? Zapraszamy do lektury tego wpisu: Wszystko o koncie w banku Millennium 

 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!