Zgarnij nagrody o wartości 250 zł za konto w mBanku

Za otwarcie konta ROR w mBanku można otrzymać kupon o wartości 100 zł do zalando.pl oraz 150 zł od mBanku. Promocja konta trwa do 31 maja 2018 roku. W tej promocji mBanku nie mogą brać udziału osoby które po 1 stycznia 2016 r posiadały konto ROR  lub oszczędnościowe zaczynające się od cyfr 1140 2004 oraz 1140 2017. Poniżej dokładnie opiszemy co musisz zrobić aby otrzymać nagrody.

Warunki niezbędne do otrzymania nagród za otwarcie konta w mBanku

  • Zarejestruj się w promocji i otwórz eKonto wraz z kartą debetową. Zaznacz również zgody na przetwarzanie danych do celów marketingowych oraz podpisz umowę o prowadzenie rachunku,
  • Wykonaj minimum 5 transakcji na dowolną kwotę np. płatności kartą, przelewy na inne konto lub płatności w internecie. Do „promocyjnych” transakcji bank nie wlicza wpłat we wpłatomatach i wypłat z bankomatu.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od mBanku bon na zakupy w Zalando.pl. Bank zawiadomi Cię o wygranej najpóźniej do 25.07.2018r.

 

Jak otrzymać od mBanku nagrodę pieniężną w kwocie do 150 zł?

Aby otrzymać zwrot za płatności kartą od mBanku powinieneś równolegle spełnić warunki promocji którą dokładnie opisaliśmy tutaj.
Poniżej przypominamy jakie warunki należy spełnić aby otrzymać premię w kwocie nawet 150 zł od mBanku.

  • Najpóźniej do 2 lipca 2018 roku otwórz eKonto Standard lub eKonto Plus wraz kartą debetową
  • Zapewnij wpływ na swoje nowe konto w mBanku w kwocie co najmniej 1000 zł
  • Wykonaj w ciągu miesiąca co najmniej 15 transakcji bezgotówkowych karta debetową lub BLIK -iem. Nie mogą być to płatności poprzez Internet
  • W ciągu miesiąca zaloguj się przynajmniej jeden raz do aplikacji mobilnej mBanku

Za spełnienie opisanych powyżej warunków mBank przyzna Ci nagrodę w kwocie 30 zł. Powyższe czynności możesz powtarzać przez kolejne cztery miesiące i w każdym miesiącu otrzymasz 30 zł.  Łącznie możesz zdobyć maksymalnie 150 zł.

Jeżeli nie jesteś w stanie wykonać 15 transakcji kartą lub BLIK-iem miesięcznie to również masz szansę na otrzymanie nagrody tylko, że mniejszej wysokości. Poniższa tabelka pokazuje jaka jest nagroda za poszczególną ilość transakcji.

Liczba transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iemWysokość nagrody
5-9 transakcji10 PLN
10-14 transakcji20 PLN
15 transakcji30 PLN

 

Kiedy otrzymam nagrodę od mBanku?

Za pierwszy miesiąc nagroda zostanie przekazana na Twoje konto w mBanku do do końca miesiąca następującego po zamknięciu pełnego miesiąca np jeżeli rozpocząłeś udział w promocji mBanku 20 kwietnia to nagrodę otrzymasz do końca czerwca. Nagrody za kolejne miesiące udziału w promocji są przyznawane w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełniłeś warunki promocji. Aby zachować prawo do odbioru nagrody przez cały okres promocji nie możesz przekształcić konta np dodać wspólnika.