650 zł w promocji konta ROR w mBanku

Płać kartą w mBanku i odbierz 650 zł!

Zakładając promocyjna konto bankowe w mBanku możesz zgarnąć nawet 650 zł.  Co należy zrobić żeby wziąć udział w promocji banku?  Przede wszystkim należy otworzyć konto e-Standard najpóźniej do 31.03.2018 r. 

Gdy konto będzie już aktywne należy spełnić następujące warunki:

1.  Zaloguj się do aplikacji mobilnej mBank

2.  Zasil swoje nowe konto kwotę minimum 1000 zł

3. zapłać za zakupy kartą lub BLIK-iem kwotę minimum 250 zł

Po spełnieniu powyższych warunków bank będzie zwracał 4% wartości twoich zakupów (za które zapłacisz kartą lub BLIK-iem) przez najbliższe 5 miesięcy.  Maksymalna kwota zwrotu jaką możesz wytrzymać to 650 zł.

Podstawowe informacje o koncie ROR w mBanku

Otwarcie i prowadzenie konta ROR w banku jest darmowe.

Darmowe są również wypłaty kartą z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet.  Tutaj jednak mBank stawia warunek że kwota wypłaty nie może być mniejsza niż 100 zł. Jeżeli ta kwota będzie niższa to bank pobierze opłatę w kwocie 1,30 zł. Natomiast za wypłatę gotówki w bankomatach za granicą mBank pobiera opłatę w kwocie 10 zł.  Wypłaty przy pomocy usługi BLIK są darmowe dla wszystkich bankomatów w Polsce

Bank nie pobiera żadnej opłaty za przelewy wykonane samodzielnie pod warunkiem że są one w złotówkach.

Jeżeli w danym miesiącu wykonasz minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową to za obsługę karty mBank nie pobierze ani złotówki.

Naszym zdaniem promocja banku jest bardzo atrakcyjna i warto do niej przystąpić.  Polecamy ją szczególnie dla osób które często płacę kartą debetową lub BLIK-iem.  Płatności wykonane w ten sposób są bardzo wygodne i pozwalają zaoszczędzić czas.  w dzisiejszych czasach Większość sklepów i punktów usługowych posiadam terminale płatnicze to więc płacenie kartą nie stwarza większych trudności.  Warto też pamiętać że często płatności kartą pozwalają uniknąć opłaty za jej obsługę przez bank.

Pewnym dyskomfortem może być fakt że możemy wypłacać za darmo środki tylko w kilku sieciach bankomatów, a kwota wypłaty Musi być równa lub wyższa niż 100 zł aby wypłata była całkowicie darmowa.  Można temu zaradzić wypłacając pieniądze z bankomatu przy pomocy usługi BLIK.   Ten sposób wypłaty jest darmowy dla wszystkich bankomatów w Polsce.

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!