fbpx
Promocja konta w mBanku

Źródło: Strona internetowa mBanku

Otwierając konto w mBanku i spełniając kilka warunków możesz otrzymać nagrody o łącznej wartości nawet 400 zł. Prawda, że kusząca propozycja? Skoro jesteś ciekaw co trzeba zrobić aby odebrać od mBanku pieniądze to napiszę poniżej krok po kroku jakie należy spełnić warunki.

Warunki otrzymania nagrody za założenie konta w mBanku

W ramach promocji możesz otrzymać od mBanku 100 zł w gotowce, 50 zł w postaci bonu na zakupy w sklepie Biedronka oraz 250 zł w programie polecającym.

Aby wziąć udział w promocji trzeba być nowym klientem mBanku czyli osobą która od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem: rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego którego numer zaczyna się od cyfr 1140 2004 lub 1140 2017. Jeśli więc po 1.01.2017 nie byłeś klientem mBanku to do dzieła…

Co zrobić aby otrzymać od mBanku 100 zł?

  • Aby przystąpić do promocji musisz złożyć wniosek o eKonto w mBanku nie później niż 31 marca 2019r rejestrując się za pośrednictwem specjalnego formularza który znajdziesz bezpośrednio na stronie promocyjnej klikając w ten link. Umowę o prowadzenie konta musisz podpisać nie później niż 15 kwietnia 2019r
  • Jeśli już konto zostało otwarte to najwyższa pora spełnić kolejny warunek niezbędny do odbioru nagrody. W ciągu 7 dni od otwarcia zasil swoje nowe konto jednorazową wpłatą w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł.
  • Ostatnim krokiem do otrzymania nagrody w kwocie 100 złotych jest wykonanie minimum 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIK-iem. Masz na to czas do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyłeś rachunek.

Po spełnieniu powyższych warunków mBank przyzna Ci nagrodę w kwocie 100 zł. Najwyższa pora zawalczyć o dodatkowe 50 zł w postaci bonu do Biedronki.

Co zrobić aby otrzymać od mBanku bon do Biedronki na kwotę 50 zł?

Skoro poradziłeś sobie ze spełnieniem warunków niezbędnych do odbioru 100 zł to jestem pewny, że zdobędziesz również bon na zakupy w Biedronce o wartości 50 zł. Aby otrzymać bon musisz w kolejnym miesiącu wykonać te same warunki co w poprzednim czyli zasilić jednorazowo konto kwotą minimum 1000 zł oraz wykonać minimum 5 płatności kartą lub BLIK-iem.

Po spełnieniu tych warunków otrzymasz od mBanku bon na zakupy w sklepie Biedronka o wartości 50 zł.

Gotowy do dalszych wyzwań?

Co zrobić aby otrzymać kolejne 250 zł od mBanku?

W zakładce PROGRAM POLECAJĄCY znajdziesz specjalny link który możesz przekazać znajomym. Jeśli Twój znajomy otworzy konto w mBanku po kliknięciu w ten link to Ty otrzymasz 50 zł. Maksymalnie może zapisać się z Twojego programu polecającego 5 osób czyli w sumie możesz zarobić 250 zł.

Ogółem spełniając wszystkie powyższe warunki otrzymasz od mBanku w sumie 400 zł.

Czy warto wziąć udział w promocji mBanku?

Naszym zdaniem warto wziąć udział w tej promocji. Nagrody są dość wysokie a warunki stosunkowo proste do spełnienia. Nawet jeśli nie uda Ci się spełnić wszystkich warunków i odebrać wszystkich nagród na łączną kwotę 400 zł to spełniając część warunków możesz odebrać część tej kwoty. 

Ile kosztuje konto w mBanku?

Konto w mBanku jest bardzo tanie w utrzymaniu i bardzo łatwo uniknąć jakichkolwiek opłat związanych z utrzymaniem konta bankowego. Za otwarcie i prowadzenie konta nie zapłacisz ani grosza. Jeśli wypłacasz z dowolnego bankomatu w Polsce kwotę nie mniejszą niż 100 zł to nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów. Za wydanie i obsługę karty bank nalicza 7 zł miesięcznie ale wystarczy, że wykonasz w miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową przy użyciu karty a bank nie naliczy tej opłaty. Jeśli podróżujesz za granicę to pierwsze 3 wypłaty z bankomatów zagranicznych masz za darmo.

Tak, chcę otworzyć konto i wziąć udział w promocji!

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!