fbpx

Gdzie założę konto ROR najtaniej?

Takie pytanie zadał mi ostatnio znajomy, który w związku z otrzymaniem pierwszej w swoim życiu pracy musiał otworzyć konto ROR. Jako świeżo upieczony pracownik zarabia najniższą krajową więc zależało mu aby jego konto bankowe nie generowało dużych kosztów. Odpowiedziałem mu, że najtańszy ROR to nie tylko darmowe konto, ale również takie konto na którym można zarobić. Znajomy nie chciał mi uwierzyć, że znajdzie się bank, który nie tylko zaoferuje mu ROR za darmo, ale jeszcze dopłaci mu przysłowiowe „parę groszy” za aktywne korzystanie z konta bankowego.

Oczywiście że istnieją konta ROR na których można zarobić, ale jak to zwykle bywa w przyrodzie nie ma nic za darmo. Bank w zamian za zwrot części wydanych na zakupy środków stawia pewne warunki.

Gdzie mogę znaleźć taki bank? – zapytał z niedowierzaniem znajomy.

W promocji konta ROR w mBanku można otrzymać aż 300 zł zwrotu za zakupy w ciągu 6 miesięcy. mBank dokonuje zwrotu 2% za płatności kartą i 2 % za płatności BLINK-iem. Miesięczny zwrot nie może być większy niż 50 zł co daje w ciągu 6 „promocyjnych” miesięcy maksymalna kwotę 300 zł. Aby skorzystać z promocji należy w każdym z 6 miesięcy zalogować się minimum raz do aplikacji mobilnej, otrzymać jednorazowy wpływ na rachunek nie mniejszy niż 1000 zł oraz dokonać płatności kartą BLINK-iem na łączna kwotę minimum 250 zł.

No dobra, ale co zrobić aby ROR w mBanku był darmowy?

Aby cieszyć się z konta bez opłat w mBanku należy spełnić następujące warunki:

W przypadku konta eKonto Standard otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe. Bank pobiera opłatę za kartę w kwocie 4 zł. Aby uniknąć opłaty za kartę należy wykonać w miesiącu minimum 5 transakcji bezgotówkowych.

W przypadku eKonta Plus bank pobiera opłatę za prowadzenie rachunku w kwocie 5 zł oraz za kartę 4 zł. Aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta należy zapewnić miesięczny wpływ wynagrodzenia lub od innej osoby z innego banku kwoty minimum 1000 zł. Sposób uniknięcia opłaty za karte jest podobny jak przy eKoncie Standard, czyli trzeba wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu rozliczeniowym.

Konto w mBanku sprostało wymaganiom mojego znajomego. O miesięczne wpływy nie musiał się przejmować, bo i tak co miesiąc otrzymywał wynagrodzenie w kwocie ok 1350 zł od swojego pracodawcy. Jako, że często robił zakupy w Biedronce to płatności bezgotówkowe były dla niego dużą wygodą. Bez problemu sprostał warunkom promocji mBanku i nie zapłacił za konto ROR ani złotówki.

kliknij tutaj o otwórz konto ROR w mBanku

Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić stałych regularnych wpływów na konto i chcesz otworzyć konto ROR najtaniej to polecam ofertę Nest Banku.  Nest Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta, karta wydana do konta również jest darmowa. nie trzeba przy tym spełniać żadnych warunków. Nawet gdy konto nie jest zasilane to i tak pozostaje darmowe. Nest Bank zapewnia szereg udogodnień takich jak np. dostep do konta przez Internet lub aplikacje mobilne nie pobierając za to ani złotówki opłaty. Jeśli szukasz wygodnego konta bankowego, które nie generuje kosztów to konto w Nest Bank jest dla Ciebie wręcz idealne.

Kliknij tutaj i otwórz konto w Nest Bank

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!