fbpx
Otwórz konto firmowe w mBanku

Źrodło: Strona internetowa mBanku

Chcesz otworzyć konto bankowe dla swojej firmy?  Warto rozważyć konta firmowego w mBanku. Jeśli do tej pory nie posiadałeś konta firmowego w mBanku to nie dość, że nie poniesiesz opłat związanych z utrzymaniem konta przez pierwsze dwa lata to jeszcze możesz w łatwy sposób otrzymać od mBanku 100 zł.

Szczegóły promocji konta firmowego w mBanku

Promocja obowiązuje od 9.01.2019 r. do 3.04.2019 r. Tak więc aby wziąć udział w promocji musisz otworzyć konto dla swojej firmy nie później niż 3 kwietnia 2019 r.

Aby otrzymać od mBanku 100 zł należy spełnić następujące warunki:

  • Otwórz konto firmowe nie później niż 3.04.2019
  • Nie później niż 30 dni od otwarcia konta wykonaj przelew z konta firmowego w mBanku do ZUS na kwotę nie mniejszą niż 250 zł
  • Wykonaj przynajmniej jedną płatność przy pomocy karty debetowej wydanej do konta firmowego

Po spełnieniu tych warunków mBank przeleje na konto Twojej firmy kwotę 100 zł.

Kolejną zaletą otwarcia konta dla firmy w mBanku jest brak naliczania opłat za podstawowe usługi związane z kontem przez okres 24 miesięcy założenia rachunku.

Tak, chcę otworzyć konto firmowe w mBanku przez Internet

Czy warto założyć konto firmowe w mBanku

Konta firmowe w mBanku to w pełni nowoczesne rachunki z dostępem przez aplikację mobilną oraz bankowość internetową. Nawet poza okresem promocji opłaty które należy ponieść w związku z utrzymaniem konta nie są wygórowane a co najważniejsze można ich uniknąć. Naszym zdaniem warto otworzyć konto firmowe w mBanku.

Opinie na temat konta firmowego w mBanku

Sprawdziliśmy Internet w poszukiwaniu opinii na temat kont firmowych mBanku i na ogół są to pozytywne opinie.

Pozostałe zalety konta firmowego w mBanku

Ważną zaletą tego konta jest  łatwy dostęp do limitu w koncie lub kredytu odnawialnego. Istnieje szansa na otrzymanie limitu w koncie już w dniu otwarcia rachunku. Podczas aktywnego korzystania z konta kwota limitu może zostać podniesiona lub bank może zaproponować atrakcyjny kredyt dla firmy. W tym procesie wszystko odbywa się bez dużej ilości formalności.  Najczęściej nie trzeba przedstawiać żadnych dodatkowych dokumentów.

Jak założyć konto dla firmy w mBanku?

Najszybszą metodą na założenie konta firmowego w mBanku jest wysłanie wniosku przez Internet. Wystarczy kliknąć w przycisk znajdujący się w tym wpisie i wypełnić wniosek danymi. Umowa zostanie wysłana przez bank kurierem. Doręczenie umowy przez kuriera jest bezpłatne.

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!