Skorzystaj z promocji konta w mBank

Promocja konta w mBanku

W mBanku ruszyła już czwarta edycja promocji „Lepiej z eKontem”. Jeżeli po 1 stycznia 2016 roku nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego lub oszczędnościowego  w mBanku zaczynającego się od numeru 1140 2004 lub 1140 2017 to możesz wziąć udział w promocji banku.

Warunki otrzymania premii od mBanku

  • Najpóźniej do 2 lipca 2018 roku otwórz eKonto Standard lub eKonto Plus wraz kartą debetową
  • Zapewnij wpływ na swoje nowe konto w mBanku w kwocie co najmniej 1000 zł
  • Wykonaj w ciągu miesiąca co najmniej 15 transakcji bezgotówkowych karta debetową lub BLIK -iem. Nie mogą być to płatności poprzez Internet
  • W ciągu miesiąca zaloguj się przynajmniej jeden raz do aplikacji mobilnej mBanku

Za spełnienie opisanych powyżej warunków mBank przyzna Ci nagrodę w kwocie 30 zł. Powyższe czynności możesz powtarzać przez kolejne cztery miesiące i w każdym miesiącu otrzymasz 30 zł.  Łącznie możesz zdobyć maksymalnie 150 zł.

Jeżeli nie jesteś w stanie wykonać 15 transakcji kartą lub BLIK-iem miesięcznie to również masz szansę na otrzymanie nagrody tylko, że mniejszej wysokości. Poniższa tabelka pokazuje jaka jest nagroda za poszczególną ilość transakcji.

Liczba transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iemWysokość nagrody
5-9 transakcji10 PLN
10-14 transakcji20 PLN
15 transakcji30 PLN

 

Kiedy otrzymam nagrodę od mBanku?

Za pierwszy miesiąc nagroda zostanie przekazana na Twoje konto w mBanku do do końca miesiąca następującego po zamknięciu pełnego miesiąca np jeżeli rozpocząłeś udział w promocji mBanku 20 kwietnia to nagrodę otrzymasz do końca czerwca. Nagrody za kolejne miesiące udziału w promocji są przyznawane w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełniłeś warunki promocji. Aby zachować prawo do odbioru nagrody przez cały okres promocji nie możesz przekształcić konta np dodać wspólnika.

 

Naszym zdaniem warto wziąć udział w promocji mBanku. Warunki stawiane przez bank nie są trudne do spełnienia. Niewielkim wysiłkiem możesz zdobyć nawet 150 zł. Wykonanie określonej liczby płatności kartą lub blikiem nie powinno raczej przysparzać problemu. W dzisiejszych czasach bardzo wiele sklepów oraz punktów usługowych przyjmuje płatności bezgotówkowe kartą. Ten sposób płatności jest szybki i wygodny. Bank nie określa kwoty jaką należy wydać za jednorazowe zakupy, więc możesz podzielić je na mniejsze części aby łatwiej osiągnąć wymaganą przez bank liczbę transakcji.

Jeżeli zastanawiasz się które konto w mBanku otrworzyć ( eKonto Standard czy eKonto Plus) to tutaj znajdziesz porównanie.

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!