fbpx
Konto w mBanku z premią

Otwórz konto w mBanku i zgarniaj nagrody!

Nawet 300 zł premii możesz otrzymać od mBanku za założenie i aktywne korzystanie z konta. Aby otrzymać premię przede wszystkim musisz złożyć wniosek o konto standard wraz z kartą debetową w mBanku  nie później niż 9. 09. 2018 r. Gdy już konto będzie aktywne, aby otrzymać nagrodę od mBanku należy spełnić warunki które opiszemy poniżej.

Co zrobić aby otrzymać premię za założenie konta w mBanku?

Aby otrzymać 150 zł należy:

przez pierwsze 5 miesięcy od otwarcia konta aktywnie korzystać z płatności bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem.

Wysokość premii jest uzależniona od tego ile transakcji wykonasz w danym miesiącu:

Jeśli wykonasz 5-9 takich transakcji to bank naliczy Ci premię w wysokości 10 zł. Jeśli tych transakcji będzie 10-14 otrzymasz od banku 20 zł. Jeśli wykonasz powyżej 15 transakcji to zgarniesz 30 zł. W sumie przez kolejne 5 miesięcy jeśli w każdym z nich wykonasz ponad 15 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem możesz otrzymać od mBanku kwotę 150 zł.

Ponadto w  ponadto aby za dany miesiąc otrzymać nagrodę musisz w danym miesiącu zapewnić wpływ w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł oraz przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Jak otrzymać od mBanku kolejne 150 zł?

Posiadając konto w mBanku możesz w łatwy sposób otrzymać kolejne 150 zł. Jeżeli w każdym z pięciu miesięcy spełniłeś warunki niezbędne do przyznania nagrody czyli za każdy z tych miesięcy konkursowych udało Ci się zgarnąć co najmniej 10 zł to otrzymasz od mBanku 150 zł.

Czy warto wziąć udział w promocji  konta ROR w mBanku?

Naszym zdaniem promocja jest idealna dla osób, które otrzymują na konto stałe wpływy w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł np z tytułu umowy o pracę. Wtedy o spełnienie warunku zasilania konta zadba pracodawca przelewając na konto comiesięczne wynagrodzenia. Posiadacz konta będzie musiał tylko aktywnie korzystać z płatności bezgotówkowych co nie jest rzeczą trudną do spełnienia gdyż płacenie kartą lub BLIK-em jest wygodniejsze i szybsze niż gotówką. Pozostaje tylko co miesiąc logować się do aplikacji mobilnej ale to też nie jest trudne. Osoby które nie mają nawyku sprawdzania salda konta w aplikacji mobilnej mogą ustawić sobie przypomnienie w kalendarzu.

Jak założyć konto w mBanku przez internet?

Założenie konta w mBanku jest bardzo proste. Najłatwiej to uczynić przez Internet. Po kliknięciu powyżej w przycisk „Złóż Wniosek”  zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę mBanku gdzie będziesz mógł wypełnić wniosek o otwarcie konta ROR online. Po wypełnieniu wniosku bank przygotuje umowę i dostarczy ją do Twoich rąk przy pomocy kuriera. Za przyjazd kuriera nie zapłacisz ani grosza. Przy kurierze podpiszesz umowę i zawiezie on podpisany egzemplarz umowy do banku. Gdy bank otrzyma swój egzemplarz umowy Twoje nowe konto w mBanku zostanie aktywowane.

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!