Karta z dowolnym zdjęciem

Spersonalizowana karta od mBanku

Posiadacze kont w mBanku mają możliwość decydowania o tym jak będzie wyglądała ich karta debetowa.  Mają do wyboru kilka opcji:

–  Mogą ozdobić kartę zdjęciem pochodzącym z własnych zbiorów.  W tym celu zamawiania karty należy wgrać własny plik graficzny.

–  Mogą wybrać szatę graficzną karty spośród bogatej oferty grafik oferowanych przez mBank.

W przypadku chęci skorzystania z opcji pierwszej bank zakłada kilka ograniczeń. Wysłany do banku obraz nie może zawierać znaków towarowych i logotypów firm.  Wyjątkiem jest logo własnej firmy przy karcie do konta firmowego. Bank nie zamieści na karcie również materiałów chronionych prawem autorskim.  Zabronione jest także umieszczanie na karcie danych osobowych lub haseł. Jeśli chcesz umieścić na swojej karcie zdjęcie znanej osoby to mBank również nie wyrazi na to zgody.  Własną fotografię jak najbardziej możesz zamieścić.

Spersonalizowana karta mBanku

Zmianę wizerunku na karcie można zamawiać w banku nawet raz dziennie, ale tylko w dni robocze. Za wizerunek na karcie mBank pobiera opłatę stałą w kwocie 2 zł miesięcznie.  Tej opłaty nie można w żaden sposób uniknąć. Zamówienie pierwszej karty z dowolnym wizerunkiem jest bezpłatne.  Gdyby jednak wizerunek się znudził to za wydanie kolejnej spersonalizowanej karty bank pobierze opłatę w kwocie 10 zł. Do każdego eKonta można posiadać tylko jedną aktywną spersonalizowaną kartę VISA.

Spersonalizowana karta debetowa pod względem funkcjonalności niczym nie odbiega od zwykłej karty debetowej. przy jej pomocy można wypłacać gotówkę z bankomatu,  płacić za zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych oraz i zobacz płatności zbliżeniowe.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w mBanku to kartę z dowolnym zdjęciem możesz zamówić podczas składania wniosku o otwarcie rachunku. Konto do mBanku możesz otworzyć bezpośrednio wybierając się do placówki bankowej lub za pośrednictwem internetu. To drugie rozwiązanie jest wygodniejsze, gdyż nie musisz nawet wstawać od komputera.  Wystarczy że masz przy sobie Dowód Osobisty i bez problemu wypełnić formularz otwarcia konta bankowego.  Więcej informacji na temat konta w banku znajdziesz tutaj.

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!