fbpx
Promocja konta - mBank

Kolejna promocja kont w mBanku!

mBank wystartował z jeszcze jedną promocją. Tym razem za spełnienie warunków banku możesz otrzymać nawet 160 zł. Poniżej szczegółowo opiszemy co trzeba zrobić aby odebrać od mBanku nagrodę.

Czy każdy może brać udział w promocji mBanku? Niestety nie. Promocja jest kierowana do nowych klientów więc osoby, które po 1.01. 2016 r. były posiadaczami lub współposiadaczami jakiegokolwiek rachunku osobistego albo konta oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017 prowadzonego w mBanku nie mogą w niej brać udziału.

Co należy zrobić aby otrzymać premię od mBanku?

  • Najpóźniej do 19.08.2018 r. otwórz eKonto standard lub plus wraz z kartą i podpisz umowę o prowadzenie konta. Najłatwiej jest to uczynić za pomocą internetowego wniosku, który znajduje się tutaj
  • W każdym z kolejnych pięciu miesięcy zapewniaj wpływ na rachunek w kwocie co najmniej 1000 złotych. mBank zastrzega, że te środki nie mogą wpłynąć z innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem.
  • W każdym z tych pięciu miesięcy wykonaj po 15 transakcji przy pomocy karty lub BLIK-iem. Płatności wykonane przez Internet nie będą wliczane.
  • W każdym z tych pięciu  miesięcy przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz zostanie przyznana Ci premia od mBanku w kwocie 150 zł.

Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 10 zł to musisz spełnić jeszcze jeden warunek. Otwórz konto do regularnego oszczędzania „Moje cele” i zasil je dowolną kwotą.

Po spełnieniu Wszystkich powyższych warunków mBank zasili Twoje nowe konto kwotą 160 zł.

Czy warto skorzystać z promocji mBanku?

Naszym zdaniem warto skorzystać pomimo, że warunków do spełnienia jest dość dużo. Jeśli otrzymujesz na konto wynagrodzenie w kwocie większej niż 1000 zł to pracodawca spełni za Ciebie jeden warunek przelewając wynagrodzenie na Twoje nowe konto w mBanku. Jeżeli codziennie robisz zakupy i płacisz za nie kartą to nawet nie zauważysz kiedy wykonasz 15 transakcji w miesiącu. Aby nie zapomnieć o logowaniu się do aplikacji mobilnej ustaw sobie w telefonie przypomnienie  a (najlepiej kilka przypomnień w razie gdybyś któreś przeoczył). Przypomnienia ustaw sobie z góry na każdy miesiąc. Tak więc, ta promocja jest idealna dla osób które otrzymują co miesiąc wynagrodzenie i na co dzień korzystają z karty płatniczej lub BLIK-a

Jak wyglądają podstawowe opłaty za konta w mBanku?

Opłaty związane z kontem w mBanku różnią się od siebie trochę w zależności od tego czy wybierzesz eKonto Standard czy eKonto Plus.

eKonto Standard

Jeśli wybierzesz eKonto Standard to otwarcie i prowadzenie konta będzie darmowe. Przelewy zwykłe, które samodzielnie wykonasz w bankowości internetowej również będą darmowe. Aby bank nie naliczył miesięcznej opłaty za wydanie i obsługę karty debetowej będziesz musiał w danym miesiącu wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

eKonto Plus

W przypadki eKonta Plus aby bank nie naliczył miesięcznej opłaty za prowadzenie konta będziesz musiał w danym miesiącu zapewnić wpływy na konto w mBanku w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł. Ponadto aby karta była darmowa będziesz musiał wykonać przy jej pomocy co najmniej 5 transakcji w danym miesiącu. Za wypłaty gotówki w bankomatach w kraju i za granicą, zwykłe przelewy internetowe, wpłaty i wypłaty w placówkach banku bank nie naliczy opłat. W przypadku bankomatów krajowych aby bank nie pobrał opłaty musisz wypłacać kwotę wyższą niż 100 zł.

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!