Promocja konta w mBanku

Żródło: Strona internetowa mBanku

Za otwarcie konta w mBanku i aktywne korzystanie z nowo otwartego rachunku można otrzymać nawet 110 zł. Aby odebrać nagrodę należy otworzyć eKonto standard w mBanku nie później niż do 30.06.2018r oraz spełnić dwa nietrudne do wykonania warunki. Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci czyli tacy, którzy przed 1 stycznia 2016  roku nie posiadali rachunku w mBanku o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017. Dotyczy to też współposiadaczy.

Co zrobić aby otrzymać premię za otwarcie konta od mBanku?

Aby otrzymać od mBanku 110 zł należy spełnić następujące warunki:

  • Najpóźniej do 30.06.2018r należy otworzyć eKonto Standard. Najszybciej można to zrobić wypełniając internetowy wniosek, który znajduje się tutaj
  • Nie później niż w trzecim dniu po podpisaniu umowy o prowadzenie konta w mBanku należy je zasilić jednorazowo kwotą minimum 500 zł.
  • Do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy należy dokonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych przy pomocy karty płatniczej wydanej do konta lub BLIK-iem, albo telefonem.

Po spełnieniu tych warunków otrzymasz od mBanku na swoje nowe konto 110 zł. Premia zostanie wypłacona najpóźniej do 30.09. 2018r

 


W chwili obecnej w mBanku obowiązuje jeszcze inna promocja, która opisaliśmy tutaj

W tej drugiej promocji można zgarnąć od mBanku nieco więcej, bo 150 zł. Warunki uprawniające do przyznania nagrody też są trudniejsze do spełnienia, bo trzeba zasilić konto kwota 1000 zł i wykonać więcej operacji bezgotówkowych. Niestety nie można brać udziału w dwóch promocjach na raz więc musisz się zastanowić, które warunki jesteś w stanie spełnić. 


Ile kosztuje eKonto Standard?

Bank nie nalicza żadnej opłaty za otwarcie i prowadzenie konta. Opłaty za obsługę karty można uniknąć dokonując miesięcznie minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem. Wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK, Euronet i Planet Cash jest darmowa pod warunkiem, że wypłacasz minimum 100 zł. Wypłata gotówki w pozostałych bankomatach kosztuje 7 zł za każdą transakcję.

Czy warto wziąć udział w promocji konta ROR w mBanku?

Naszym zdaniem warto wziąć udział w tej promocji. Warunki nie są trudne do spełnienia. Wystarczy chociaż przez chwilę dysponować kwotą 500 zł i wykonać 5 transakcji bezgotówkowych.  Na pewno większość przyszłych klientów mBanku jest w stanie spełnić te warunki bez większych wyrzeczeń.

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!