Konta z debetem

Otwórz już teraz konto z debetem w banku Millennium!

Konto w banku Millennium oprócz tego, że jest wygodne w zarządzaniu finansami, to zapewnia szereg usług dodatkowych. Pozwala między innymi na skorzystanie z debetu. Aby otrzymać debet w banku Millennium musisz przede wszystkim otworzyć w tym banku konto (jeśli jeszcze nie posiadasz). Po otwarciu konta będziesz mógł złożyć wniosek o przyznanie debetu. Najlepiej to uczynić z bankowości internetowej. Gdy już Twoje konto zostanie aktywowane to otrzymasz dostęp do wygodnego panelu internetowego przez który będziesz mógł zarządzać swoim kontem np. wykonywać przelewy, sprawdzać stan konta, wnioskować o pożyczkę itp. Za pośrednictwem tego panelu będziesz mógł złożyć wniosek.

Czy muszę otwierać konto aby otrzymać debet w banku Millennium?

Tak, aby otrzymać debet musisz założyć wcześniej konto bankowe. Debet jest powiązany z Twoim kontem bankowym i spłata debetu następuje automatycznie z Twojego konta. Każdy wpływ na Twoje konto zmniejsza saldo debetowe i zaraz po wpłacie możesz z niego korzystać ponownie.

Zalety konta z debetem w banku Millennium

  • Masz 7 dni bezodsetkowych. Jeżeli korzystasz z debetu nie dłużej niż przez 7 dni w miesiącu to nie zapłacisz odsetek.
  • Nie musisz pamiętać o comiesięcznej racie. Każdy wpływ na konto powoduje spłatę salda debetowego. Od razu możesz ponownie skorzystać z tych środków.
  • Wykorzystujesz debet tylko wtedy kiedy jest Ci potrzebny. W razie nieprzewidzianego wydatku środki masz zawsze do dyspozycji.

W jakiej wysokości udzielany jest debet w banku Millennium?

Bank Millennium udziela debetu w kwocie do 2000 zł bez konieczności przedstawiania dokumentów dochodowych. Aby skorzystać z limitu odnawialnego powyżej tej kwoty należy przedstawić dokumenty dochodowe. Maksymalna kwota limitu jest uzależniona od zdolności kredytowej.

Zalety konta w banku Millennium

Tutaj opisaliśmy dokładnie warunki prowadzenia konta w Banku Millennium. Podstawowych opłat związanych z utrzymaniem konta w Millennium można bardzo łatwo uniknąć. Poza tym bank daje bezpłatny dostęp do aplikacji mobilnej, bankowości internetowej i wielu innych usług dodatkowych.

Jak założyć konto w Millennium?

Najwygodniejszą metodą założenie konta i później wnioskowania o debet jest wniosek internetowy. Wystarczy, że poniżej klikniesz w przycisk „Złóż wniosek” a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę banku skąd będziesz mógł wypełnić wniosek o założenie konta. Umowa zostanie bezpłatnie dostarczona przez kuriera.

 


Kliknij tutaj i otwórz konto w Banku Millennium online!

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!