Poniżej przedstawiamy porównanie kont ROR mBanku i Nest Banku. Do porównania wzięliśmy pod lupę podstawowe konta obydwu banków: eKonto Standard oraz Nest Konto. Jeśli nie wiesz, które konto wybrać to przygotowane przez nas zestawienie informacji z pewnością Ci pomoże w dokonaniu wyboru.

Nest Konto czy eKonto?

Zarówno Nest Bank, jak i mBank oferują konta, które nie generują wysokich kosztów utrzymania rachunku. Jeśli wykonujesz na koncie tylko podstawowe operacje to w Nest Banku bezwarunkowo nie zapłacisz ani złotówki. mBank co prawda również oferuje darmowe konto, ale aby uniknąć opłaty miesięcznej za kartę musisz zapłacić kartą przynajmniej 5 razy w miesiącu. Jeśli często płacisz za zakupy kartą to uniknięcie opłaty za kartę w mBanku nie powinno być dla Ciebie problemem. Jeśli rzadko używasz karty przy płatnościach za zakupy to konto w Nest Banku będzie dla Ciebie lepszym wyborem. Nest Bank nie naliczy żadnej opłaty nawet gdy konto będzie nieużywane.

Na uwagę zasługuje promocja mBanku dzięki której możesz otrzymać zwrot nawet 300 zł za zakupy w ciągu 6 miesięcy. Jeżeli otrzymujesz na konto regularne wpływy w wysokości min. 1000 zł oraz często płacisz kartą za zakupy to zgarnięcie premii w kwocie 300 zł nie będzie trudne. Poniżej znajduje się tabelka obrazująca porównanie obydwu kont bankowych.

 Konto mBank StandardKonto Nest Konto w Nest Banku
Opłata za otwarcie konta0 zł bez żadnych warunków0 zł bez żadnych warunków
Opłata za prowadzenie konta0 zł bez żadnych warunków0 zł bez żadnych warunków
Opłata za kartę0 zł jeśli w okresie rozliczeniowym dokonasz minimum 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty.
4 zł jeśli nie spełnisz powyższego warunku
0 zł bez żadnych warunków dotyczy wydania pierwszej Karty (w ramach Umowy
ramowej) Wydanie każdej kolejnej karty wiąże się z jednorazową opłatą 25 zł.
Wypłaty z bankomatu0 zł wypłaty z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet pod warunkiem, że wypłata nie będzie mniejsza niż 100 zł. Jeżeli wartość wypłaty z bankomatu będzie niższa niż 100 zł to bank naliczy opłatę w wysokości 1,3 zł.
5 zł za wypłaty z innych bankomatów. Istnieje możliwość wykupienia usługi darmowego korzystania ze wszystkich bankomatów. Usługa kosztuje 5 zł / m-c
0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce. Wypłata w zagranicznych bankomatach kosztuje każdorazowo 5 zł. Wypłaty poprzez Cash Back 0 zł.
Opłata za przelewy samodzielnie wykonane przez Internet0 zł bez żadnych warunków0 zł bez żadnych warunków.
PromocjeMożesz otrzymać 300 zł premii.
Promocja ważna do 21.12.2017
W chwili obecnej brak aktywnych promocji banku.
Otwórz konto online!Otwórz konto online!
DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!