W poniższej tabelce znajdziesz porównanie kont ROR mBanku i ING Banku Śląskiego. Zarówno w jednym jak i drugim banku otwarcie konta oraz jego prowadzenie są darmowe. Opłata za kartę w banku ING jest wyższa niż w mBanku, ale w ING Bank Śląski stawia nieco łagodniejsze warunki, które należy spełnić aby nie została naliczona opłata za kartę. Zarówno w jednym jak i drugim banku są atrakcyjne promocje. Naszym zdaniem ING Bank Śląski stawia mniej wygórowane warunki do otrzymania premii niż mBank. Za to w mBanku można kwota premii, którą można otrzymać jest wyższa. W mBanku aby skorzystać z premii musisz m. in. zapewnić co miesiąc wpływ na kwotę co najmniej 1000 zł. ING Bank Śląski nie stawia takiego warunku. Zarówno jeden jak i drugi bank oferują konta bardzo nowoczesne i przyjazne dla użytkownika. Obydwa banki oferują dostęp do konta przez Internet oraz aplikacje mobilne.

Jeśli wypłacasz w bankomacie niewielkie kwoty (poniżej 100 zł) to w konto w ING Bank Śląski będzie dla Ciebie bardziej korzystne.  Jeśli wypłacasz gotówkę w bankomacie rzadko, ale dużymi kwotami to mBank oferuje lepsze warunki. Dotyczy to wypłat z bankomatów własnych poszczególnych banków oraz „rekomendowanych” przez te banki.  Jeżeli wypłacasz często wypłacasz pieniądze w niewielkich kwotach z „obcych” bankomatów to lepiej opłaci się otworzyć konto w ING Bank Śląski.

 
 Konto mBank StandardKonto Direct ING Bank Śląski
Opłata za otwarcie konta0 zł bez żadnych warunków0 zł bez żadnych warunków
Opłata za prowadzenie konta0 zł bez żadnych warunków0 zł bez żadnych warunków
Opłata za kartę0 zł jeśli w okresie rozliczeniowym dokonasz minimum 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty.
4 zł jeśli nie spełnisz powyższego warunku
0 zł jeżeli w okresie rozliczeniowym wykonasz transakcję kartą na kwotę min. 300 zł
Wypłaty z bankomatu0 zł wypłaty z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet pod warunkiem, że wypłata nie będzie mniejsza niż 100 zł. Jeżeli wartość wypłaty z bankomatu będzie niższa niż 100 zł to bank naliczy opłatę w wysokości 1,3 zł.
5 zł za wypłaty z innych bankomatów. Istnieje możliwość wykupienia usługi darmowego korzystania ze wszystkich bankomatów. Usługa kosztuje 5 zł / m-c
0 zł za wypłaty z bankomatów należących do ING Bank Śląski i sieci Planet Cash. Z pozostalych bankomatów pierwszy przelew każdego miesiąca jest darmowy każdy kolejny 2,5 zł.
Opłata za przelewy samodzielnie wykonane przez Internet0 zł bez żadnych warunków0 zł bez żadnych warunków.
PromocjeOtwórz konto w mBanku i odbierz nawet 650 zł. Promocja trwa do 31.03.2018. Więcej na temat tej promocji napisaliśmy tutajOtwierając konto w ING Banku Śląskim możesz otrzymać nawet 140 zł. Promocja trwa do 30 kwietnia 2018 roku. Szczegóły dotyczące promocji konta w ING Banku Śląskim znajdziesz tutaj
Otwórz konto online!Otwórz konto online!

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!