fbpx

Konta ROR osobiste przez Internet

Prawie każdy bank posiada w swojej ofercie konta ROR. Na pewno zastanawiasz się w którym banku otworzenie konta ROR będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Odwiedzenie każdego z banków w celu zapoznania się z ofertą byłoby niezwykle czasochłonne. Z pomocą w dokonaniu wyboru przychodzi Internet. Na naszej stronie porównasz najbardziej popularne rachunki bankowe i złożysz wniosek o otwarcie konta ROR bez wychodzenia z domu.

Aby wybrać najlepsze dla siebie konto bankowe musisz najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie: „Jakiego konta potrzebuję?” Czy zależy Tobie na darmowym prowadzeniu rachunku? Czy będziesz potrzebował kartę do wypłat gotówki w bankomacie? Czy zależy Ci na oprocentowaniu Twoich środków na koncie bankowym? Czy chcesz mieć darmowe przelewy? Czy chcesz mieć darmowe wypłaty z bankomatu? Czy będziesz chciał załatwiać swoje sprawy związane z rachunkiem bankowym w placówce banku, czy wystarczy dostęp przez Internet oraz infolinię bankową? Czy zależy Ci na bankowych promocjach?

Kiedy odpowiesz sobie na tego typu pytania to będziesz już wiedział jakiego konta ROR oczekujesz. Teraz już możez przejrzeć poniższe oferty i otworzyć konto ROR przez Internet.

Konta ROR – zalety otwierania konta przez internet!

  • Oszczędzasz czas – nie musisz czekać w kolejce w placówce banku
  • Wygoda – nie musisz wychodzić z domu
  • Spokój – możesz spokojnie w domowym zaciszu przemyśleć wybór najlepszej oferty
  • Dostęp do wielu ofert w jednym miejscu
  • Bezpieczeństwo – swoje dane wysyłasz bezpośrednio na stronie banku w bezpiecznym szyfrowanym połączeniu

 

 

Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) – rodzaj rachunku bankowego, przeznaczonego dla osób fizycznych. Rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe, popularnie zwane „kontami osobistymi” lub „rachunkami osobistymi”, są podstawowym produktem bankowym, wykorzystywanym do gromadzenia środków finansowych i przeprowadzania rozliczeń pieniężnych. ROR prowadzone są przez banki na podstawie umowy o prowadzenie rachunku.

Nie ma prawnych ograniczeń co do liczby rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, jakie może posiadać jeden właściciel. Minimalny wiek potrzebny do założenia ROR to 13 lat.

Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy jest rachunkiem a vista (zgromadzone środki są dostępne na każde żądanie właściciela, nie ma ograniczeń we wpłacaniu i wypłacaniu środków). Środki zgromadzone na rachunku są z reguły oprocentowane (najczęściej jest to najniższe oprocentowanie z wszystkich oferowanych przez bank form lokowania pieniędzy).

źródło: Wikipedia

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!