fbpx
Karta prepaid wypukła

Sprawdź możliwości wypukłej karty prepaid w Euro!

Wyjeżdżasz za granicę a nie chcesz otwierać konta walutowego? Nie chcesz też ponosić wysokich kosztów przewalutowania lub wypłaty gotówki w zagranicznych bankomatach? Idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie wypukła karta prepaid w Weststein. Kartę możesz otrzymać za darmo po wypełnieniu wniosku.

Jak zasilić kartę prepaid?

Po otrzymaniu i autoryzacji karty otrzymasz dostęp do strony na której możesz zarządzać swoją kartą. Znajdziesz tam indywidualny numer rachunku bankowego na który możesz przelewać środki w celu zasilenia karty. Karta jest rozliczana w walucie Euro. Jeśli nie dysponujesz kontem walutowym możesz zasilić kartę np poprzez kantor internetowy. Na indywidualny numer konta przypisanego do karty możesz również przyjmować inne płatności np. wynagrodzenie od pracodawcy.

Co daje wypukła karta prepaid?

  • Możesz łatwiej kontrolować swoje wydatki. Przelewasz na kartę tylko tyle ile masz zamiar wydać na zagranicznych wojażach. Reszta gotówki spokojnie spoczywa na Twoim koncie bankowym.
  • Bezpieczeństwo. Na kartę prepaid przelewasz tylko niewielką ilość gotówki. Resztę trzymasz na koncie bankowym. W przypadku kradzieży lub zagubienia karty nie stracisz dostępu do wszystkich pieniędzy z konta bankowego.
  • Kartą prepaid możesz bezpiecznie płacić w Internecie. Zasilasz kartę tylko taką kwotą jaka Ci będzie potrzebna do dokonania transakcji i nie ryzykujesz utraty wszystkich pieniędzy z konta w razie gdyby dane Twojej karty dostały się w niepowołane ręce.

Wysoki limit salda na karcie

Jeżeli zweryfikujesz swoją kartę Weststain to maksymalny limit salda na Twojej karcie będzie mógł wynieść aż 35 000 Euro. 

Jak wygląda proces zamawiania karty Weststein?

Zamówienie karty jest bardzo proste. Karta jest wydawana bezpłatnie. Wystarczy wypełnić krótki formularz który znajduje się tutaj. Karta zostanie wysłana do Ciebie pocztą. Zwykle czas oczekiwania na kartę nie wynosi więcej niż 2 tygodnie.

W kopercie wraz z karta znajdziesz instrukcję jak autoryzować kartę. Należy wejść na podaną w instrukcji stronę i nadać karcie PIN. Po tej operacji karta jest aktywna. Aby móc korzystać w pełni korzystać z karty należy ją jeszcze zweryfikować. W tym celu należy podłączyć w swoim panelu skan DO lub Paszportu lub Prawa Jazdy oraz drugiego dokumentu w postaci rachunku za media lub wyciągu z konta. Po sprawdzeniu dokumentów przez pracownika Weststein możesz w pełni wykorzystać możliwości jakie daje karta prepaid.DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!