Konta pozabankowe

Otwórz konto pozabankowe z karta przedpłaconą!

Swego czasu bank BZ WBK miał w swojej ofercie karty przedpłacone. Każda karta posiadała numer rachunku na który można było wpłacić pieniądze. Tak zasiloną kartą można było płacić w sklepie, płacić za zakupy w internecie a nawet wypłacać gotówkę z bankomatu. Na skutek rekomendacji KNF BZW BK wycofał się ze sprzedaży kart przedpłaconych. Postanowiliśmy poszukać na rynku podobnej oferty. Naszą uwagę przykuła karta przedpłacona Weststein.
 

Karta prepaid Weststein jest wydawana za darmo. Wystarczy wypełnić i wysłać ze strony internetowej krótki wniosek i po kilku dniach listonosz przynosi kartę. Jednak Weststein to nie tylko karta, ale również dołączone do niej funkcjonalne konto pozabankowe.   Pieniądze wpłacone na to konto zasilają saldo karty. Po otrzymaniu karty otrzymujemy dostęp do panelu na który możemy się zalogować i tam możemy znaleźć nie tylko wysokość salda i historię konta ale również numer konta do zasileń karty i formatkę do wykonywania przelewów. Z konta Weststein możemy robić normalne przelewy podobnie jak z tradycyjnego konta bankowego.

Jeżeli chcemy otrzymywać wynagrodzenie od pracodawcy na konto pozabankowe Weststein to wystarczy podać w zakładzie pracy indywidualny numer konta który znajdziemy po zalogowaniu do panelu.

Wypukła karta prepaid

Karta prepaid wydawana przez Weststein jest wypukła. Ułatwia to rezerwację hoteli lub wypożyczenie samochodu. Niektóre wypożyczalnie samochodów lub hoteli nie akceptują płaskich kart debetowych.

Jakie możliwości daje karta przedpłacona Weststein?

  • posiadasz indywidualny numer konta na który możesz przyjmować wynagrodzenie od pracodawcy lub inne płatności
  • wydanie karty jest bezpłatne
  • konto nie figuruje w systemie OGNIVO
  • Maksymalne saldo na karcie to aż 35 000 Euro (po zweryfikowaniu konta)
  • możesz płacić kartą za zakupy w sklepach i Internecie
  • możesz  posługiwać się kartą na całym świecie, z uwzględnieniem Europejskiego Obszaru Gospodarczego

Po otrzymaniu przesyłki z kartą Weststein musisz wejść na stronę i ją aktywować. W celu aktywacji karty należy wpisać jej numer i odpowiedź na pytanie które sam ustalisz podczas wypełniania wniosku o wydanie karty. Po aktywacji warto zadbać o zweryfikowanie karty. Bez weryfikacji możliwości karty są znacznie „okrojone” i większość transakcji nie może przekroczyć kwoty 250 Euro. Aby aktywować kartę wystarczy załączyć w panelu skan Dowodu Osobistego lub Prawa jazdy lub Paszportu oraz rachunku z adresem lub wyciągu z konta bankowego. Po weryfikacji można w pełni korzystać z możliwości jakie daje karta.
 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!