fbpx
Konto firmowe w Santander Bank

Otwórz konto dla firmy w Santander i zgarnij do 900 zł!

Szukasz konta dla swojej firmy? Warto abyś rozważył otwarcie rachunku firmowego w Santander. Zyskujesz nie tylko nowoczesne konto firmowe, ale również możliwość otrzymania premii w kwocie aż do 900 zł. Jeżeli aktywnie korzystasz z konta firmowego to nie będziesz otrzymanie tych pieniędzy raczej nie będzie dla Ciebie dużym wyzwaniem. Poniżej szczegółowo opiszemy jakie warunki powinieneś spełnić aby otrzymać od banku Santander premię.

Co należy zrobić aby otrzymać premię?

Podstawowym warunkiem jaki musisz spełnić jest założenie konta dla firmy (Konto Firmowe Godne Polecenia) wraz z bankowością Mini Firma w banku Santander. Bez tego nie będziesz w stanie spełnić kolejnych warunków. Po otwarciu konta musisz aktywnie z niego korzystać czyli co miesiąc wykonywać przelewy do ZUS i US na kwotę co najmniej 200 złotych oraz często płacić bezgotówkowo przy pomocy karty debetowej.

Szczegóły nagrody za korzystanie z konta dla firmy w Santander

Pierwszą nagrodą jest zwrot 4% wartości zakupów za które zapłacisz kartą debetową. Okres przez jaki bank będzie zwracał 4% wydatków to 6 miesięcy. Maksymalna kwota zwrotu w ciągu miesiąca to 150 zł. W sumie w 6 miesięcy możesz otrzymać na swoje konto firmowe zwrot w kwocie aż 900 złotych.

Drugą nagrodą jest to, że przez pierwsze dwa lata bank Santander nie będzie naliczał opłat za związanych z prowadzeniem rachunku firmowego takich jak opłaty za prowadzenie konta, opłaty za wypłacenie gotówki w bankomacie, opłaty za obsługę karty itp.

Czy warto przystąpić do promocji konta dla firmy w banku Santander?

Naszym zdaniem warto przystąpić do tej promocji. Prowadząc firmę i tak jesteś zmuszony wykonywać comiesięczne płatności do ZUS i są one większe niż 200 zł tak więc ze spełnieniem warunków promocji nie będziesz miał problemu. Aby otrzymać jak najwyższy zwrot od banku powinieneś za większość zakupów płacić kartą. Większość sklepów, hurtowni i punktów usługowych posiada terminal POS i akceptuje płatności kartą. Tak więc naszym zdaniem również te czynności nie będą dużym dyskomfortem.

Tak, chcę otworzyć konto firmowe w Santander i otrzymać premię do 900 zł!

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!