fbpx
Darmowe konto firmowe

Darmowe konto dla Twojej firmy!

Opłaty za konto firmowe zwykle są wyższe niż za prowadzenie konta indywidualnego. Co prawda prawo nie wymaga od osoby prowadzącej jednoosobową działalność gospodarcza otwierania konta firmowego i na potrzeby działalności można korzystać z rachunku prywatnego ale warto oddzielić finanse prywatne od firmowych. Jest to dużym ułatwieniem np podczas kontroli skarbowej. Wyszukaliśmy dla Ciebie konto firmowe w którym bank nie nalicza opłat za podstawowe usługi takie jak przelewy, otwarcie i prowadzenie konta, wypłaty gotówki z bankomatu lub wydanie i obsługę karty debetowej. Mowa tutaj o koncie firmowym w Nest Banku.

Nest Bank Konto firmowe

Zalety konta dla firmy w Nest Banku

Największą zaletą konta dla firmy w Nest Banku jest brak opłat za podstawowe usługi. Ponadto bank nie stawia żadnych warunków, które należy wykonać aby konto firmowe było prowadzone za darmo. Inne banki stawiają wymagania np utrzymania odpowiednich obrotów na koncie lub wykonania określonej ilości transakcji bezgotówkowych przy pomocy karty debetowej. Nest Bank nie stawia tego typu wymagań.

Kolejną zaletą jest to że konto firmowe prowadzone przez Nest Bank jest mobilne. Swoimi firmowymi finansami możesz zarządzać przez telefon oraz Internet. Za dostęp do konta prze internet i aplikację mobilną bank nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.

Ile kosztuje konto firmowe w Nest Banku?

  • Otwarcie konta firmowego w Nest Banku i prowadzenie rachunku nie pociąga za sobą żadnych opłat
  • Kartę debetową do obsługi konta bank wydaje bez żadnych opłat. Obsługa karty debetowej jest również darmowa!
  • Wszystkie przelewy wewnętrzne oraz zewnętrzne przelewy Elixir do innych banków są darmowe
  • Przelewy do ZUS i US są za darmo
  • Przelewy SEPA w Euro również są za darmo
  • Nest Bank nie pobiera również opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Pełny cennik usług związanych z kontem dla firmy w Nest Banku znajdziesz tutaj

Z kontem firmowym Nest Bank przelewy wewnętrzne, przelewy zewnętrzne oraz przelewy do ZUS i US wykonujesz za darmo!
Nest Bank za darmo otworzy konto dla Twojej firmy. Bank nie nalicza żadnej miesięcznej opłaty za prowadzenie konta firmowego bez żadnych warunków!
Wraz z kontem firmowym otrzymasz Od Nest Banku kartę debetową. Za jej obsługę nie zapłacisz ani grosza!
Posiadacze konta firmowego w Nest Banku mogą wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów nie ponosząc z tego tytułu żadnych opłat!

Jak założyć konto firmowe w Nest Banku?

Po kliknięciu w poniższy przycisk zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do wniosku, który znajduje się na stronie banku. Po wypełnieniu wniosku bank uruchomi procedurę otwarcia konta.

Tak, chcę otworzyć darmowe konto firmowe w Nest Banku online!

Konto firmowe Nest Bank – opinie

Sprawdziliśmy fora internetowe w poszukiwaniu opinii na temat konta firmowego w Nest Banku i na ogół są pozytywne. Oczywiście zdarzały się i negatywne opinie ale naszym zdaniem były to opinie niemiarodajne i zostały zamieszczone przez typowych internetowych hejterów lub osoby które mają bankowi za złe, że bank każe spłacać im zaciągnięty kredyt.

Nasza opinia jest jak najbardziej pozytywna. Bank mógłby poprawić nieco wygodę obsługi panelu internetowego oraz włączyć możliwość obsługi płatności masowych. Nie mniej jednak darmowość konta znakomicie rekompensuje drobne niedociągnięcia.

Kliknij tutaj i otwórz darmowe konto firmowe w Nest Banku!

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!