fbpx

Konta firmowe – promocje bankowe

Każdy przedsiębiorca dąży do osiągania maksymalnego zysku. Warto zwrócić na to uwagę przy otwieraniu konta dla firmy. Niektóre banki oferują różnego rodzaju profity za założenie ukonta i aktywne korzystanie. Poniżej prezentujemy aktualne promocje banków dotyczące kont dla firm. Otwórz konto i zarabiaj na korzystaniu z usług bankowych!

Zgarnij 300 zł na paliwo z kontem firmowym w NestBanku

Do zgarnięcia: Karta podarunkowa o watości 300 zł do wykorzystania na stacjach Orlen i Bliska

Data zakończenia promocji: 30 kwietnia 2017

Szczegóły promocji: W promocji konta dla firm NestBank możesz otrzymać 150 zł premii podstawowej i 150 zł premii dodatkowej. Premia wydawana jest w kartach podarunkowych do wykorzystania na stacjach Orlen i Bliska. Aby otrzymać premie podstawową wystarczy:

  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych oraz zezwolić na kontakt z banku telefoniczny lub za pośrednictwem kanałów elektronicznych.
  • Zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku firmowego
  • Dokonać z konta terminowego przelewu podatku do urzędu skarowego oraz zapewnić wpływ na konto w wys. min 1000 zł najpóźniej w następnym miesiącu nastepującym po otwarciu konta.

Aby otrzymać premię dodatkową należy:

  • Wpłacić z konta zaliczkę na poczet podatku dochodowego
  • Zapewnić wpływy na konto min. 1000 zł miesięcznie
  • utrzymać zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz kontakt za pomocą telefonu lub kanałów elektronicznych

Premia dodatkowa jest wydawana po 50 zł za każdy miesiąc w którym są spełnione warunki. Maksymalna kwota nagrody może wynieść łącznie 300 zł.

Konto firmowe BIZNest w Nest Banku to rachunek za prawdziwe 0 zł. Klient nie płaci za jego założenie, ani prowadzenie oraz może korzystać z darmowych bankomatów w całej Polsce. Ponadto bank gwarantuje 0 zł za wydanie karty oraz za krajowe przelewy internetowe.

konta - promocja banku

 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!