fbpx

Konta dla firmy

Konta dla firmy sa przeznaczone dla działalności gospodarczej. Podczas wyboru najlepszego konta dla firmy warto podobnie jak w przypadku konta ROR zastanowić się nad własnymi potrzebami. Jeśli chcesz przelewać często pieniądze z konta ror na firmowe i odwrotnie to zaoszczędzisz mnóstwo czasu jeśli konto firmowe i konto ROR otworzysz w tym samym banku. Jeśli często wypłacasz gotówkę w bankomacie to warto wybrać konto firmowe, które oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów. Jeśli dokonujesz wielu płatności przelewem z pewnością szukasz konta oferujące darmowe przelewy. Chcesz szybko otrzymywac przelewy od swojego kontrahenta? Otwórz konto w tym samym banku co Twój kontrahent.

Prawie każdy bank oferuje dostęp do konta przez Internet oraz możliwość wykonywania przelewów do ZUS i US. Sprawdź najpopularniejsze konta bankowe przeznaczone dla firmy i wybierz najbardziej dostosowane do swoich potrzeb. Dowolne konto firmowe możesz otworzyć całkowicie przez Internet. Wystarczy wysłać wniosek. Po kliknięciu w przycisk „Otwórz konto: zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę banku.

Konto firmowe BIZNest w Nest Banku

Konto firmowe w Nest Banku to na chwilę obecną jedyny rachunek dla firm, który jest całkowicie darmowy. Bank nie stawia żadnych warunków niezbędnych do wykonania, aby konto bylo zupełnie darmowe. Nawet w przypadku gdy nie korzystasz akrywnie z konta nie zapłacisz za jego prowadzenie i podstawową karte wydaną do konta ani złotówki. Bank gwarantuje darmowe prowadzemie konta firmowego, brak opłat za wydanie oraz obsługę karty a także darmowe przelewy krajowe realizowane przez Internet.
Link do wniosku o konto ROR

Konto „Firma to Ja” w Idea Banku z premią 600 zł

Idea Bank oferuje konto firmowe z premią w kwocie 600 zł. Bank nie pobiera opłaty za otwarcie i prowadzenie konta. Darmowe jest wydanie karty debetowej do konta oraz przelewy wykonywane przez Internet. Za przelewy do ZUS i US bank również nie pobiera żadnych opłat.

Link do wniosku o konto ROR

dbNET Biznes konto firmowe

Darmowe konto dla firmy Deutsche Banku umożliwia prowadzenie rachunku, wpłaty i wypłaty w placówkach i bankomatach oraz 0zł za przelewy krajowe. Ponadto w ofercie za darmo: ubezpieczenie assistance, księgowość online i usługa paczkomaty.pl.

Link do wniosku o konto ROR

Konto Firmowe Godne Polecenia w BZWBK

  • Darmowe prowadzenie konta, pod warunkiem, że wykonana została płatność podatku lub składki ZUS z tego konta w danym miesiącu
  • Bezpłatne wszystkie przelewy internetowe do ZUS i US
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówkowe w PLN kartą Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit we wpłatomatach i bankomatach sieci BZWBK24
  • 0 zł za prowadzenie dodatkowego konta walutowego w walutach EUR, USD lub GBP

Link do wniosku o konto ROR

Konto wymarzone dla biznesu w Raiffeisen Banku

Wymarzone konto dla biznesu w Raiffeisen Banku zapewnia m. in. 20 bezpłatnych przelewów krajowych w miesiącu, bezpłatny pakiet ubezpieczeniowy oraz atrakcyjnie oprocentowany rachunek rozliczeniowo-lokacyjny z nielimitowaną liczbą bezpłatnych przelewów wewnętrznych.

Link do wniosku o konto ROR

Konto firmowe w mBanku mBiznes

Uruchamiając bezpłatny rachunek firmowy mBanku już pierwszego dnia zyskuje się możliwość wnioskowania o przyznanie limitu kredytowego w wysokości 10 000 zł. W przypadku konta mBiznes nie pobierane są opłaty za dokonywane przez Internet przelewy do ZUS i US.
Link do wniosku o konto ROR

Konto firmowe w Volkswagen Bank Plus Konto Biznes

Plus Konto Biznes to wygodne w obsłudze i profesjonalne konto firmowe cieszące się uznaniem wśród ekspertów finansowych oraz przedsiębiorców. Zalety konta to: brak opłat za prowadzenie, przelewy i zlecenia przez Internet, dostęp dla wskazanych osób, firmowe karty VISA oraz wypłaty z dowolnych bankomatów

Link do wniosku o konto ROR

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!