ING Bank Śląski

Nowe udogodnienie w aplikacji mobilnej Moje ING

Po ostatniej aktualizacji aplikacji mobilnej Moje ING posiadacze konta w ING Bank Śląski będą mogli wygodniej dokonywać płatności mobilnej. Bank wprowadził funkcję o nazwie Klawiatura Moje ING. Dzięki temu rozwiązaniu będzie można realizować przelewy bezpośrednio z poziomu „Wiadomości” lub innego komunikatora. Niebawem będzie można w ten sposób dokonywać płatności w sklepach internetowych.

Dzięki Klawiaturze  Moje ING będzie można przelać środki bezpośrednio na numer telefonu rozmówcy bez konieczności przechodzenia z komunikatora na aplikację Moje ING.

Jak to wygląda w praktyce? Klawiatura Moje ING posiada te same funkcjonalności co każda inna klawiatura z wyjątkiem tego, że posiada również przycisk z logo banku ING. Po naciśnięciu tego przycisku pojawi się dwie opcje: „Przelew na telefon” oraz „Kod BLIK”.  Cały przelew można wykonać z poziomu klawiatury bez potrzeby przechodzenia do aplikacji mobilnej.

Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce i żaden bank do tej pory jeszcze nie wprowadził takiej funkcjonalności.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to Klawiatura Moje ING jest częścią aplikacji mobilnej banku. Treści wpisywane na klawiaturze nie są w żaden sposób gromadzone przez bank ani też nie są nikomu przekazywane.

ING Bank Śląski zapowiada wprowadzenie kolejnych atrakcyjnych udogodnień. Bank zapowiada, że jeszcze w tym roku w aplikacji mobilnej pojawi się możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej, doładowań liczników prądu oraz kodów do gier.

Zalety konta ROR w ING Bank Śląski

Wszystkie podstawowe usługi związane z kontem Direct w ING Bank Śląski są za darmo. Za prowadzenie konta, przelewy samodzielnie wykonywane przez Internet oraz wypłaty z bankomatów należących do ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju są za darmo. Aby uniknąć miesięcznej opłaty za obsługę karty debetowej wystarczy wykonać w danym miesiącu płatności bezgotówkowe na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 złotych.

Jak założyć konto w ING Bank Śląski?

Chcesz korzystać z wygodnej Klawiatury  Moje ING? Pierwsze co musisz zrobić to założyć konto w ING Bank Śląski. Najłatwiej możesz to zrobić za pośrednictwem Internetu. Wystarczy, że klikniesz poniżej w przycisk „Złóż wniosek” a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę banku. Wypełnij i wyślij elektroniczny wniosek, a umowę o prowadzenie konta otrzymasz kurierem bezpośrednio do domu. Wysłanie umowy kurierem jest bezpłatne. Po podpisaniu przez Ciebie umowy kurier odwiezie 1 egzemplarz umowy do banku. Po otrzymaniu przez bank podpisanego egzemplarza umowy Twoje konto zostanie aktywowane i otrzymasz bezpłatny dostęp do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej.

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!