fbpx
Promocja konta w ING

Źródło: Strona internetowa ING Bank Śląski

Chcesz otrzymać 140 zł od ING  Bank Śląski? Wystarczy, że założysz konto i spełnisz kilka dodatkowych warunków określonych przez ING. Promocja obowiązuje od 1.11.2018 r. do 15.04.2019 r. Jednak aby załapać się na nagrodę musisz otworzyć konto nie później niż 31.12.2018 r. Poniżej opiszemy dokładnie co musisz zrobić, aby na Twoim nowym koncie w ING Bank Śląski pojawiło się dodatkowe 140 zł.

Kto może wziąć udział w promocji konta w ING Bank Śląski?

W promocji konta w ING Bank Śląski mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 lat. Ponadto z promocji są wykluczone osoby, które w okresie od 28 lutego 2017 r. do 31 października 2018 r. posiadały lub współposiadały w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych: „Konto z Lwem Direct”, „Konto z Lwem Komfort”, „Konto z Lwem Mobi”, „Konto z Lwem Premium”, „Konto z Lwem Klasyczne”, „Konto z Lwem Student”, „Konto z Lwem PRP”.

Co należy zrobić aby otrzymać nagrodę od ING Bank Śląski?

Aby otrzymać nagrodę za otwarcie konta w ING Bank Śląski należy:

  • Otworzyć konto Direct przez Internet najpóźniej do 31.12.2018 r. =====> Link do wniosku
  • Najpóźniej do 31.03.2-19 r. wykonać transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta lub BLIK-iem na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od banku kwotę 100 zł.:

  • Gdy minimum 3 transakcje bezgotówkowe o których pisaliśmy powyżej wykonasz BLIK-iem to otrzymasz jeszcze 20 złotych
  • Gdy zapewnisz na swoje nowe konto w ING Bank Śląski wpływ wynagrodzenia od Twojego pracodawcy nie mniejszy niż 1000 zł to otrzymasz kolejne 20 złotych.

W sumie na promocji możesz zyskać 140 zł.  

Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz tutaj

Niezależnie od tej promocji możesz zarabiać w programie poleceń, gdzie osoba która otworzy konto z Twojego polecenia otrzyma 50 zł a Ty otrzymasz za polecenie tej osoby 100 zł.

Czy warto wziąć udział w promocji konta ING Bank Śląski?

Naszym zdaniem warto wziąć udział w tej promocji, gdyż warunki uprawniające do odbioru nagrody nie są trudne do spełnienia. Korzystając aktywnie z płatności bezgotówkowych możesz w łatwy sposób otrzymać 100 zł. Spełniając dodatkowe warunki możesz otrzymać dodatkowe 40 zł.

Czy warto założyć konto bankowe w ING Bank Śląski?

ING Bank Śląski oferuje niedrogie i funkcjonalne konta bankowe z dostępem przez bankowość internetową oraz aplikację mobilną. Konta nie są drogie w utrzymaniu i bardzo łatwo można uniknąć opłat związanych z ich prowadzeniem. Więcej szczegółów na temat konta w ING Bank Śląski zamieściliśmy w tym artykule – Jak założyć konto w ING?

Jak założyć konto w ING Bank Śląski przez Internet aby wziąć udział w promocji?

Założenie konta przez Internet jest bardzo proste. Wystarczy, że klikniesz poniżej w przycisk „Złóż wniosek” a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę banku, z której będziesz mógł wysłać internetowy wniosek o otwarcie konta. Następnie bank skontaktuje się z Tobą aby potwierdzić dane, które podałeś we wniosku. Umowa o prowadzenie konta zostanie do Ciebie dostarczona przez kuriera. Koszty przesyłki kurierskiej w całości pokryje bank.

 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!