fbpx

 

1200 zł za konto w ING

Konto z Lwem w ING Bank Śląski jest idealne dla osób, które chcą wykonywać przelewy przez Internet. Za zwykłe przelewy wykonane samodzielnie z panelu internetowego bank nie pobiera opłaty. Ponadto darmowe jest otwarcie i prowadzenie konta (bank nie stawia żadnych warunków) ING Bank Śląski nie pobierze również opłaty za wydanie karty do konta. Możesz zamówić kartę standardową lub kartę z własnym obrazkiem lub zdjęciem. Jeśli zdecydujesz się na drugie rozwiązanie czyli wybierzesz kartę z własną grafiką to musisz liczyć się z opłatą 15 zł. Do Konta z Lwem możesz zamówić sobie wygodną naklejkę do płatności zbliżeniowych ale koszt takiej naklejki wynosi 15 zł. Jeżeli nie chcesz ponosić wydatków w związku z otwarciem rachunku po prostu wybierz tylko standardową kartę.

Jak uniknąć opłaty za obsługę karty wydanej do konta w ING Bank Śląski?

Za obsługę karty bank ING Bank Śląski standardowo nalicza opłatę w wysokości 7 zł miesięcznie. Możesz jednak łatwo uniknąć tej opłaty. Aby uniknąć opłaty za obsługę karty wystarczy w okresie rozliczeniowym wykonać płatności kartą na kwotę 300 zł. Myślę, że nie jest to trudny warunek do spełnienia. Zwykle wystarczy kilka razy zapłacić karta za większe zakupy i już można się cieszyć darmowym kontem bankowym.

Konta ROR przez internet

Jak zarobić nawet 1200 zł za otwarcie konta w ING Bank Śląski?

Dla nowych klientów którzy otworzą rachunek przez Internet, ING Bank Śląski przygotował atrakcyjną promocję. Można otrzymać od banku 100 zł pod warunkiem, że otworzysz Konto z Lwem wraz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym oraz dokonasz płatności bezgotówkowych kartą na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł.

WAŻNE!!!

Aby otrzymać powyższą premię do konta musisz pamiętać o następujących terminach: 

18.06.2017 r. – najpóźniej do 14.06.2017 r. musisz otworzyć konto z Lwem w ING Bank Śląski wraz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym korzystając z formularza na stronie internetowej banku ===> Link do formularza

31.10.2017 r. – najpóźniej do tej daty musisz wykonać i rozliczyć operacje bezgotówkowe kartą lub BLINK-iem aby otrzymać 100 zł premii.

15.11.2017 r. – data wypłaty nagrody. Aby odebrać nagrodę musisz utrzymać konto co najmniej do tej daty.

ABY OTRZYMAĆ PREMIĘ DO KONTA W ING KONIECZNIE PODCZAS WYPEŁNIANIA WNIOSKU ZAZNACZ ZGODĘ NA OTRZYMYWANIA TREŚCI MARKETINGOWYCH

 

 

Dodatkowa kwota 1000 zł bonusu dostępna jest za pośrednictwem systemu poleceń. Skuteczne polecenie występuje, gdy obecny w terminie do 18.10.2017 r. polecisz nowemu Klientowi konto osobiste w PLN w ING Banku Śląskim. Nowy klient musi otworzyć konto i korzystać z niego zgodnie z regulaminem promocji.

Konto w ING możesz polecić maksymalnie 10 osobom. Za każdy otwarty w ten sposób rachunek otrzymasz 100 zł! Co istotne, osoba której poleciłeś konto, otrzyma bonus w wysokości 50 zł.

Konta ROR przez internet

Wypłaty z bankomatów z konta w ING Bank Śląski

Wypłaty z bankomatów należących do ING Bank Śląski oraz sieci Planet Cash są darmowe. W przypadku pozostałych bankomatów darmowa jest tylko pierwsza wypłata w danym okresie rozliczeniowym (od 29 do 28 dnia miesiąca. Za pozostałe wypłaty bank nalicza opłatę w wysokości bank naliczy opłatę w wysokości 2,50 PLN. Bank ING umożliwia również sprawdzenie salda w bankomatach za pośrednictwem kart Visa Zbliżeniowa oraz MasterCard Debit Zbliżeniowa. W bankomatach ING Bank Śląski oraz w sieci Planet Cash usługa ta będzie darmowa. Natomiast za sprawdzenie salda w pozostałych bankomatach bank naliczy opłatę 1,5 PLN. Opłaty za wypłatę gotówki w zagranicznych bankomatach wynoszą 6% wartości transakcji.

Aby uniknąć opłat za bankomat staraj się jak najczęściej płacić kartą. W dzisiejszych czasach, kiedy większość punktów handlowych i usługowych posiada terminale płatnicze nie powinno być z tym kłopotu. Częste płacenie karta ma jeszcze jedną zaletę. Pozwoli Ci uniknąć miesięcznej opłaty za kartę oraz pomoże zgarnąć 120 zł w promocji o której pisałem wyżej.

Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank Śląski

Do Konta z Lwem w ING Bank Śląski możesz otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe. Warto otworzyć taki rachunek z dwóch powodów. Po pierwsze otwarcie Otwartego Konta Oszczędnościowego jest niezbędnym warunkiem do udziału w promocji o której pisałem powyżej. Drugi powód jest taki, że dobrze  jest odkładać trochę gotówki na niespodziewane wydatki lub na jakiś konkretny cel. Posiadanie oszczędności daje poczucie bezpieczeństwa i sprawia że w nagłych sytuacjach nie musisz zaciągać kredytu, który jak wiadomo wiąże się z kosztami. Standardowe oprocentowanie na OKO jest zmienne i wynosi 0,7% w skali roku. Gdy otwierasz Otwarte Konto Oszczędnościowe po raz pierwszy to możesz liczyć na promocyjne oprocentowanie „Bonus na start”. Promocyjne oprocentowanie wynosi 2 % przez 4 pierwsze miesiące od założenia Otwartego Konta Oszczędnościowego. Promocyjnemu oprocentowaniu podlegają środki do kwoty 100 000 zł.

Wysokość opłat za Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank Śląski

  • Otwarcie i prowadzenie rachunku – 0 zł
  • Pierwsza wpłata na konto oszczędnościowe w miesiącu – 0 zł
  • Kolejna wpłata na rachunek oszczędnościowy w miesiącu – 9 zł
  • Pierwszy w miesiącu przelew zewnętrzny z konta oszczędnościowego – 0 zł
  • Każdy kolejny przelew zewnętrzny z konta oszczędnościowego w danym miesiącu – 9 zł

Konto w ING Bank Śląski – nasza opinia

Konto w ING Bank Śląski to nowoczesne konto bankowe dające wiele możliwości. Konto jest niedrogie w utrzymaniu, a gdy wykonasz płatności kartą na kwotę minimum 300 zł w danym okresie rozliczeniowym i korzystasz z tylko z podstawowych usług związanych z kontem to można śmiało powiedzieć, że konto jest darmowe. Większość operacji na koncie można wykonać z wygodnego i intuicyjnego panelu internetowego.Warto skorzystać z promocji organizowanych przez ING Bank Śląski.

Pytania i odpowiedzi na temat konta w ING Bank Śląski

Czy w ING Bank Śląski mogę otworzyć konto osobiste wspólne?

W chwili obecnej nie ma takiej możliwości. Natomiast możesz ustanowić pełnomocnika do konta ROR i wyrobić dla niego kartę. Musisz jednak pamiętać, że aby obydwie karty były zwolnione z opłat to na dodatkowej karcie również musisz wykonać płatności na kwotę 300 zł przy użyciu karty w danym miesiącu rozliczeniowym.

Czy Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank Śląski może być wspólne?

Tak. Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank Śląski może być wspólne.

Jak jest liczony okres rozliczeniowy w ING Bank Śląski?

Okres rozliczeniowy w ING Bank Śląski jest liczony od 29 dnia miesiąca do 29 dnia kolejnego miesiąca.

Mieszkam za granicą. Czy ING Bank Śląski wyśle mi umowę za granicę jeśli otworzę konto przez Internet?

Niestety nie ma takiej możliwości. Zawsze możesz ustanowić pełnomocnika do konta, który otworzy za Ciebie rachunek.

Chciałabym mieć na karcie zdjęcie mojego chłopaka. Ile kosztuje taka usługa w ING Bank Śląski?

Opłata za wydanie karty z własną grafiką wynosi 15 zł.

Chciałbym na mojej karcie do konta w ING Bank Śląski bank umieścił logo mojej ulubionej firmy odzieżowej. Czy jest to możliwe?

Niestety nie. Na swojej karcie nie możesz umieścić: znaków towarowych i logotypów, wizerunków znanych osób, danych osobowych np. PESEL, NIP, adres. Cudzych grafik – bez zgody autora oraz obrazków i tekstów sprzecznych z dobrymi obyczajami.

Chwilowo nie mam dostępu do Internetu. Czy mogę zlecić przelew w oddziale ING Bank Śląski?

Tak, jest taka możliwość. Jednak, za przelewy w oddziale banku są pobierane opłaty. Przelewy Elixir wykonane samodzielnie przez Internet są darmowe.

Jakie są godziny sesji przychodzących i wychodzących Elixir w ING Bank Śląski?

Sesje wychodzące odbywają się a następujących godzinach: 08:10, 11:30, 14:30. Sesje przychodzące odbywają się w następujących godzinach: 11:00, 15:00, i  17:30.

Ile mogę otrzymać debetu w koncie ING Bank Śląski?

W ING możesz otrzymać debet do kwoty sześciokrotności Twoich dochodów.  Przy kwocie do 50 000 zł bank nie wymaga zabezpieczeń. O limit w koncie możesz wnioskować bezpośrednio z bankowości internetowej.

Jak otworzyć konto w ING Bank Śląski przez Internet?

Konto przez Internet w ING Bank Śląski możesz otworzyć w następujący sposób:

  1. Złóż wniosek o otwarcie konta na stronie banku ===> Link do wniosku
  2. Zaczekaj na kuriera z umową. Wcześniej otrzymasz od ING Bank Śląski informację o numerze przesyłki co pozwoli ci na śledzenie drogi przesyłki i uzyskanie informacji kiedy pojawi się kurier. Podpisz umowę przy kurierze a następnie kurier przekaże egzemplarz umowy do banku.
  3. Gdy egzemplarz umowy wróci do banku Twoje nowe konto w ING zostanie aktywowane. Od tej pory będziesz mógł logować się do bankowości internetowej i w pełni korzystać z nowo otwartego konta bankowego.

Konta ROR przez internet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!