Konto z premią w banku ING

Promocja w ING Bank Śląski!

Skoro chcesz otworzyć konto bankowe to warto wybrać taki bank, który nie tylko posiada w swojej ofercie konta dostosowane do Twoich potrzeb, ale również wynagrodzi Twój wybór. Co byś powiedział gdyby bank przelał na Twoje nowe konto 140 zł za otwarcie konta ROR i spełnienie kilku prostych warunków? Z pewnością zastanawiasz się gdzie znaleźć taką promocję? Już nie musisz dłużej szukać. Właśnie znalazłeś! ING Bank Śląski wystartował z nową promocją konta bankowego. Możesz otrzymać od banku nawet 140 złotych. Poniżej dokładnie opiszemy co musisz zrobić aby otrzymać od ING Bank Śląski nagrodę.

Kto nie może wziąć udziału w promocji konta w ING Bank Śląski?

Jeżeli w okresie pomiędzy 30.11.2016 a 30.04.2018 posiadałeś w ING Bank Śląski Konto z Lwem Direct, Komfort, Premium, Klasyczne oraz Student, to nie możesz brać udziału w promocji.

Co zrobić aby otrzymać nagrodę od ING Bank Śląski?

W zależności od spełnionych warunków za otwarcie konta w ING Bank Śląski możesz otrzymać 100, 120 lub 140 złotych.

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w promocji jest otwarcie konta w ING Bank Śląski nie później niż  31.07.2018 roku. Najpóźniej do 30.11.2018 wykonaj transakcje bezgotówkowe karta lub BLIK-iem na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. Po spełnieniu tych warunków otrzymasz od banku 100 złotych. 

Gdy przynajmniej 3 z opisanych powyżej transakcji będą wykonane BLIK-iem to otrzymasz od banku dodatkowe 20 zł

Gdy na Twoje nowe konto wpłynie wynagrodzenie od pracodawcy w kwocie co najmniej 1000 zł to otrzymasz od banku kolejne 20 zł.

Łącznie w promocji kont ING Bank Śląski możesz otrzymać nagrodę w kwocie 140 złotych.

Czy warto otworzyć konto w promocji?

Wyobraź sobie, że idziesz ulicą i spotykasz człowieka który chce wręczyć Ci 140 złotych. Odmówisz?

Podobnie jest tutaj. Możesz otrzymać 140 zł za spełnienie kilku warunków które nie wymagają wielkiego wysiłku. Wykonanie transakcji kartą lub BLIK-iem na kwotę 1000 zł w ciągu czterech miesięcy nie jest dużym wyzwaniem. Transakcje bezgotówkowe są akceptowane prawie w każdym sklepie lub punkcie usługowym. Płatność karta lub BLI-kiem jest szybsza i wygodniejsza niż płacenie przy pomocy gotówki. Sprzedawca nie musi się martwić o wydanie reszty, Ty nie musisz szukać drobnych w portfelu.

Czy konto w ING Bank Śląski jest darmowe?

W przypadku konta Direct bank nie pobiera opłaty za prowadzenie konta. Zwykłe przelewy krajowe wykonywane samodzielnie w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej są za darmo. Opłaty za kartę możesz bardzo łatwo uniknąć wykonując transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł miesięcznie. W przypadku osób w wieku 18-26 lat wystarczy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę 200 zł miesięcznie. Bank nie pobiera również opłat za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash.

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!