fbpx
Konto z premią w banku ING

Promocja w ING Bank Śląski!

Nawet 140 zł premii za otwarcie konta ROR w ING Bank Śląski!

Podobnie jak w poprzedniej edycji promocja w ING Bank Śląski została podzielona na dwie kategorie wiekowe. Nieco inne warunki muszą spełnić klienci, którzy nie ukończyli jeszcze 26 roku życia, a jeszcze inne klienci którzy mają ukończone 26 lat. Promocja nie wyklucza osób, które już posiadają inne produkty ING Banku Śląskiego takie jak np. lokata.

Szczegóły promocji dla klientów w wieku poniżej 26 lat.

Podstawowym warunkiem aby skorzystać z promocji jest otworzenie konta Direct wraz z kartą płatniczą najpóźniej do 30 kwietnia 2018r. Kolejnym warunkiem jest wykonanie w terminie do 30 czerwca 2018 r. minimum 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem.

Jeżeli spełnisz powyższe warunki otrzymasz od ING Bank Śląski 100 zł.

Jeżeli 3 z opisanych powyżej transakcji zostaną wykonane BLIK-iem w Internecie otrzymasz dodatkowe 20 zł.

Jeżeli na Twoje nowe konto ROR w ING Bank Śląski wpłynie przelew wynagrodzenia lub stypendium otrzymasz dodatkowe 20 zł.

Łącznie możesz otrzymać od banku 140 zł!

Szczegóły promocji ING Banku Śląskiego dla klientów w wieku powyżej 26 lat.

Jeśli masz ukończony 26 rok życie to podstawowym warunkiem do skorzystania z promocji jest otworzenie konta Direct wraz z kartą płatniczą najpóźniej do 30 kwietnia 2018 roku. Kolejnym warunkiem jest wykonanie transakcji kartą lub BLIK-iem na kwotę minimum 1000 zł w terminie do 31 sierpnia 2018 roku.

Jeżeli spełnisz powyższe 2 warunki to otrzymasz od ING Bank Śląski 100 zł. 

Jeżeli 3 z opisanych powyżej transakcji zostaną wykonane BLIK-iem w Internecie otrzymasz dodatkowe 20 zł.

Jeżeli na Twoje nowe konto ROR wpłynie przelew wynagrodzenia w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł to otrzymasz dodatkowe 20 zł. 

Łącznie możesz otrzymać od banku 140 zł!

Naszym zdaniem warto wziąć udział w promocji ING i otrzymać premię za otworzenie konta ROR. Warunki, które stawia ING Bank Śląski nie są wygórowane i większość osób jest w stanie je spełnić bez najmniejszego problemu. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat Konta ROR w ING Bank śląski to znajdziesz je pod tym linkiem.

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!