fbpx
Skorzystaj już teraz z konta firmowego w Idea Banku!

Konta firmowe w Idea Banku

Zastanawiasz się jakie konto będzie najlepsze dla Twojej firmy? Rozważ otwarcie konta w Idea Banku. Twoja firma może na tym zarobić nawet 600 zł. Abyś otrzymał premię musisz aktywnie korzystać ze swojego konta firmowego. Przez najbliższe 12 miesięcy bank będzie naliczał premię według poniższego zestawienia:

 

 

  • Za wpłatę gotówki w kwocie większej niż 100 zł we wpłatomacie na konto „Firma to Ja” bank naliczy Ci 20 zł premii.
  • Za przelew do ZUS lub US bank naliczy Ci 30 zł premii.
  • Za wystawienie i opłacenie faktury w systemie bankowości elektronicznej otrzymasz od banku premię w wysokości 20 zł za każdą prawidłowo wystawioną i opłaconą fakturę. Kwota faktury musi być wyższa niż 100 zł.
  • Idea Bank nalicza również premie za utrzymanie na koncie firmowym średniego miesięcznego salda w odpowiedniej wysokości:

Wysokość saldaWysokość premii
5000 zł - 10000 zł10 zł
10000,01 zł - 15000 zł20 zł
15000,01 zł - 30000 zł30 zł
powyżej 30000 zł40 zł

Sam widzisz że przy normalnym korzystaniu z konta firmowego z łatwością wykonasz wiele czynności objętych premią. Jest jednak niewielki kruczek w tej promocji. Maksymalna suma premii jaką bank może naliczyć w ciągu miesiąca to 50 zł. W ciągu roku możesz otrzymać od Idea Banku w sumie 600 zł. Prawda, że brzmi atrakcyjnie? Otrzymujesz na konto firmowe 600 zł za zrobienie czynności, które i tak musiałbyś wykonać.

Ile kosztuje konto firmowe w Idea Banku?

Kiedy pierwszy raz usłyszałem o tej promocji pomyślałem sobie że skoro bank daje lekką ręką 600 zł to pewno odbiera w postaci opłat za utrzymanie konta drugie tyle. Nic bardziej mylnego! Wszystkie podstawowe usługi związane z utrzymaniem konta dla firmy w Idea Bank są darmowe.

  • Przez pierwsze 24 miesiące bank nie pobiera opłaty za prowadzenie konta firmowego. Warunkiem jest wykonanie w danym miesiącu przelewu z konta w Idea Banku do ZUS lub posiadanie aktywnej umowy o leasing z Idea Getin Leasing S.A.
  • Bank nie pobiera żadnych opłat za wypłaty gotówki w bankomatach oraz wpłaty w oddziałach banku.
  • Standardowe przelewy wykonane w bankowości elektronicznej są darmowe. Ponadto w każdym miesiącu przysługuje posiadaczowi konta 2 darmowe przelewy ekspresowe oraz 2 darmowe przelewy europejskie.
  • Jeżeli w danym miesiącu dokonasz płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta na kwotę nie mniejsza niż 400 zł lub wpłacisz na swoje konto w bankomacie lub wpłatomacie kwotę nie niższą niż 1000 zł to za obsługę karty nie zapłacisz ani grosza. W przeciwnym wypadku bank naliczy miesięczną opłatę w kwocie 8 złotych.

Tak, chcę otrzymać 600 zł premii z kontem firmowym w Idea Bank

Wystawiaj faktury bezpośrednio z konta firmowego

Wraz z kontem bankowym otrzymasz bezpłatnie wiele narzędzi, które poprawiają komfort prowadzenia przez Ciebie Biznesu. Jednym z takich narzędzi jest Chmura faktur. Dzięki niej w wygodny sposób wystawisz i wyślesz fakturę do swojego kontrahenta.

Wpłatomat przyjedzie do Ciebie

Chcesz wpłacić gotówkę na swój rachunek firmowy? Nie musisz tracić czasu na dojazd do wpłatomatu lub oddziału banku. Wpłatomat mobilny przyjedzie do Ciebie. Wystarczy zamówić przyjazd samochodu z wpłatomatem przez bankowość internetową lub aplikacją mobilną. Przyjedzie samochód w którym odsunie się szyba za którą będzie wpłatomat taki sam jak wpłatomaty stacjonarne. Dodatkowo możesz z aplikacji mobilnej śledzić trasę wpłatomatu abyś mógł zaoszczędzić swój czas.

Konto z terminalem płatniczym

Klienci chętniej wybierają miejsca w których mogą zapłacić za zakupy przy pomocy karty. Posiadanie w firmie terminalu płatniczego stało się niemal koniecznością.  Po założeniu rachunku firmowego w Idea Bank będziesz mógł otrzymać od banku terminal. Przez pierwszy rok korzystanie z terminala jest bezpłatne. Po tym terminie bank będzie pobierał opłatę w wysokości 0,59 % + 0,09 PLN od każdej transakcji wykonanej przy pomocy kart Visa i MasterCard. Na wydrukach z terminala będzie się znajdowało logo Twojej firmy i bank nie pobierze za tę usługę ani grosza. Darmowe są również zwroty środków na rachunek rozliczeniowy.

Czy warto założyć konto firmowe w Idea Bank?

Naszym zdaniem warto założyć konto dla firmy w Idea Banku. Konto jest niedrogie w utrzymaniu i oferuje szereg ciekawych rozwiązań jak chociażby możliwość wystawiania faktur lub terminal na preferencyjnych warunkach. Wisienką na torcie jest możliwość otrzymania w ciągu roku premii w kwocie 600 zł.

Tak, chcę otrzymać 600 zł premii z kontem firmowym w Idea Bank

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!