fbpx

Promocja konta Getin Bank

Promocja ROR w Getin Bank

Skorzystaj z promocji konta ROR w Getin Banku i zgarnij nawet 180 zł

Otwierając konto ROR „Proste zasady” w Getin Bank możesz przez 6 miesięcy otrzymywać po 30 zł miesięcznie. Aby skorzystać z promocji należy otworzyć konto „Proste Zasady” nie później niż 15 kwietnia 2018 roku i aktywnie korzystać z karty wydanej do konta. Getin Bank za każdą płatność kartą lub BLIK-iem zwróci 5% wartości transakcji, jednak nie więcej niż 30 zł/miesięcznie. Tak więc, aby otrzymać zwrot w pełnej kwocie 30 zł miesięcznie należy wykonać operacje kartą lub BLIK-iem na kwotę minimum 600 zł. Łącznie przez 6 miesięcy można zgarnąć 180 zł. Premia jest księgowana na koncie do 15 dnia kolejnego miesiąca. Przy składaniu wniosku o konto w Getin Banku należy pamiętać o zaznaczeniu zgód marketingowych. Jest to warunek niezbędny do skorzystania z promocji.

Szczegóły konta „Proste zasady” w Getin Bank

Aby konto w Getin Bank „Proste Zasady” było zupełnie darmowe należy w poprzedzającym miesiącu rozliczeniowym wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą wydaną do konta lub BLIK-iem. Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony to bank naliczy opłatę za prowadzenie rachunku w kwocie 8 zł.

Posiadacze konta „Proste Zasady” w Getin Banku za takie usługi jak wydanie i utrzymanie karty, przelewy wykonywane samodzielnie przez Internet, wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów nie wydadzą ani złotówki! 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!