Jak założyć konto w Euronbanku?

Źródło: Strona internetowa Eurobanku

Eurobank odświeżył w ostatnim czasie ofertę kont ROR. Konta „Active”, „Prestige” oraz „Na co dzień” zostały wycofane z oferty. W zamian pojawiło się konto „W pełni” gdzie można samemu zdecydować jaką kartę do konta się wybierze.

Ile kosztuje konto w Eurobanku?

Prowadzenie nowego konta w Eurobanku jest darmowe. Podczas składania wniosku o założenie konta sam decydujesz czy będziesz płacił za obsługę karty debetowej czy też pozostanie ona darmowa. To czy bank naliczy opłatę za kartę zależy od tego jaką kartę wybierzesz.

Jeśli wybierzesz podstawową kartę do konta Visa Electron lub MasteCard Debit to wydanie i obsługa karty będzie za darmo pod warunkiem, że w danym miesiącu dokonasz płatności kartą na kwotę nie mniejszą niż 400 zł. Jeżeli nie spełnisz tego warunku to bank naliczy miesięczną opłatę w kwocie 4,9 zł/m-c Decydując się na wybór podstawowej karty będziesz miał za darmo wypłaty z bankomatów należących do Eurobanku. Za wypłaty w kwocie mniejszej niż 100 zł z pozostałych bankomatów bank pobierze prowizję w kwocie 1,9 zł. Wypłaty w bankomatach w kwocie powyżej 100 zł są darmowe niezależnie od bankomatu. Każda wypłata z bankomatu zlokalizowanego za granicą kosztuje 8 złotych.

Podczas otwierania konta możesz również wybrać droższą kartę Mastercard Debit Prestige. Opłata za obsługę i wydanie tej karty wynosi 8 zł i jest to opłata bezwarunkowa. Posiadając ten rodzaj karty możesz za darmo wybierać gotówkę ze wszystkich bankomatów zlokalizowanych na terenie Polski. Za wypłaty w zagranicznych bankomatach bank pobierze opłatę w kwocie 4 zł od każdej wypłaty.

Konto ze zwrotem wydatków

Posiadając konto w Eurobanku możesz w ciągu roku otrzymać nawet 720 zł zwrotu za poniesione wydatki za które zapłacisz kartą. Bank zwraca 5% (jednak nie więcej niż 60 zł miesięcznie) za wydatki poniesione w następujących kategoriach: rozrywka, sport, uroda i rekreacja. Aby bank dokonał zwrotu za zakupy należy zapłacić za nie kartą oraz zapewnić w danym miesiącu jednorazowy wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1500 zł lub zapewnić wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty lub emerytury. Ze zwrotu za wydatki będzie można korzystać dopiero od 1.09.2018 r.

Jak założyć konto w Eurobanku?

Najwygodniejszą formą założenia konta w Eurobanku jest złożenie wniosku przez Internet. Wystarczy kliknąć poniżej w przycisk „Złóż wniosek” i wypełnić formularz. W trakcie składania wniosku sam wybierzesz najdogodniejszą dla siebie formę podpisania umowy. Możesz to zrobić elektronicznie przelewem z innego konta bankowego, za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku. Jeżeli zdecydujesz się na podpisanie umowy przy kurierze, to za jego przyjazd nie poniesiesz żadnych kosztów. Wysyłka umowy kurierem jest bezpłatna.

 

 

Debet na start

Otwierając konto „W pełni” można otrzymać 600 zł limitu kredytowego zaraz po otwarciu konta. Za przyznanie debetu bank nie pobiera żadnej prowizji, a okres bezodsetkowy wynosi 10 dni.

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!