Promocja kont w Citi Handlowy

Polecaj konto Citi Priority i zarabiaj 100 zł za poleconą osobę!

Właśnie ruszyła kolejna promocja kont bankowych Citi Priority. Za polecenie konta znajomemu możesz otrzymać od banku 100 zł. Warto się pospieszyć bo pomimo tego, że promocja obowiązuje do 31.08.2018 r. to może z niej skorzystać tylko pierwsze 1000 osób. Konto Citi Priority możesz polecić maksymalnie 10 osobom czyli w sumie możesz zarobić aż 1000 zł. 

Kto może wziąć udział w promocji kont City Priority?

Aby wziąć udział w promocji jako osoba polecająca wystarczy posiadać konto bankowe Citi Priority lub kartę kredytową w City Bank. W przypadku osób poleconych bank bierze pod uwagę tylko te osoby, które od 1.01.2017 r. nie posiadały Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego i nie były Pełnomocnikiem do Konta.

Jak wziąć udział w promocji?

Tak jak już pisaliśmy aby otrzymywać od banku nagrody za polecanie konta musisz sam posiadać konto. Dane osób które chcesz polecić wprowadzaj za pomocą specjalnego formularza znajdującego się na stronie banku Citi Handlowy pod tym linkiem. 

Aby bank przyznał Ci nagrodę Twój znajomy musi spełnić następujący warunek:

  • Najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym zostało założone konto Twój znajomy musi zapewnić średnie miesięczne saldo na rachunku w kwocie nie mniejszej niż 30 000 zł lub uzyskać średnie dzienne saldo na rachunkach w banku w kwocie co najmniej 5000 zł.

Po spełnieniu tego warunku bank wypłaci Ci 100 zł. Biorąc pod uwagę, że możesz polecić konto 10 znajomym to możesz w ten sposób zarobić od banku kwotę 1000 zł.

Nasza opinia na temat promocji?

Naszym zdaniem warunki promocji, które musi spełnić osoba polecona są dość wygórowane. Jednaj jeśli Twoi znajomi dysponują większą gotówką to nie powinni mieć dużego problemu z realizacją tego warunku.  Tak, więc warto wziąć udział w tej promocji pod warunkiem posiadania odpowiednich znajomych. Dodatkową zachętą może być fakt, że bank sam odprowadzi podatek od nagród. Kwota podatku nie będzie potrącona od nagrody, tylko dodatkowo bank ufunduje wartość podatku od przyznanych nagród.

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!