Otwórz konto Citi Priority i zgarnij nawet 600 zł

konto ze zwrotem za zakupy

Do 600 zł zwrotu za zakupy z kontem Citi Priority

Bank Citi Handlowy wystartował z najnowszą promocją konta osobistego Citi Priority. Można zgarnąć nawet 600 zł w postaci zwrotu za zakupy, które zostały opłacone bezgotówkowo przy pomocy karty debetowej. Maksymalny zwrot w każdym z 12 miesięcy wynosi 50 złotych co daje sumę 600 zł. Promocja trwa do 30.04.2018 r. i jeśli chcesz z niej skorzystać to musisz się pospieszyć gdyż nagroda zostanie przyznana tylko dla pierwszych 1000 osób. Promocja „Do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority edycja II” jest przeznaczona dla klientów którzy od dnia 31.10.2016r do momentu otwarcia promocyjnego konta nie posiadali żadnego produktu z oferty Citi Handlowy. Aby otrzymać od banku zwrot za zakupy nie wystarczy samo otworzenie konta, ale również trzeba spełnić kilka dodatkowych warunków.

Warunki niezbędne do otrzymania zwrotu za zakupy od banku Citi Handlowy

  • Otwórz konto Citi Priority najpóźniej do 31.04 2018r
  • Najpóźniej do  miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto zaloguj się do bankowości internetowej  Citibank Online.
  • Podczas składania wniosku o otworzenie konta zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  • Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto osobiste w Citi Handlowy zapewnij dzienne saldo w kwocie nie mniejszej niż 5000 zł.

 

Po spełnieniu powyższych warunków bank będzie Ci zwracał pięć procent wartości transakcji za zakupy za które zapłacisz kartą ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie przez 12 miesięcy łącznie z miesiącem w którym otworzyłeś konto Citi Priority.

Jak uniknąć opłat związanych z kontem Citi Priority?

Aby bank nie naliczał opłat związanych z utrzymaniem konta ROR musisz spełniać jeden z następujących warunków:

  • Zapewnij średnie miesięczne saldo w kwocie min 30 000 zł  minimum na jednej z następujących ofert banku:  konto ROR, lokata, konto oszczędnościowe, inwestycje lub ubezpieczenia
  • Zapewnij miesięczne wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia lub innych źródeł w kwocie nie mniejszej niż 5000 zł i posiadaj minimum jeden wybrany produkt kredytowy: karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny.

Jeżeli nie spełnisz przynajmniej jednego z powyższych warunków to bank będzie naliczał opłatę za prowadzenie konta w kwocie 30 zł miesięcznie.