fbpx
promocja rachunku w BGŻ

Zgarnij 250 zł za założenie rachunku w BGŻ BNP Paribas i ciesz się zakupami!

W BGŻ BNP Paribas wystartowała właśnie promocja „Wiosenny Bonus” Za otwarcie konta i spełnienie kilku prostych warunków otrzymujesz 250 zł. Warto się pospieszyć bo w promocji bierze tylko 1500 osób, którzy zgłoszą się jako pierwsi. 

Kto bierze udział w promocji konta w BGŻ BNP Paribas

W tej promocji mogą brać udział osoby które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Banku.

Co należy zrobić aby odebrać nagrodę za założenie rachunku w BGŻ BNP Paribas?

Podstawowym warunkiem jest zgłoszenie się do promocji w BGŻ BNP Paribas nie później niż 7 kwietnia 2019 roku. W tym celu wysyłasz zgłoszenie które znajduje się tutaj

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymujesz od banku w wiadomości email specjalny link. Klikasz w ten link i wysyłasz wniosek o otwarcie konta w BGŻ BNP Paribas. Umowę o prowadzenie rachunku powinieneś podpisać najpóźniej do 22 kwietnia 2019 roku.

Po założeniu rachunku możesz otrzymać od banku w sumie 2 nagrody. Pierwsza nagroda to 100 zł i druga nagroda to 150 zł. Jak już zdążyłeś policzyć w sumie za spełnienie warunków promocji otrzymujesz 250 zł.

Aby uzyskać prawo do otrzymania nagrody w kwocie 100 zł spełniasz następujące warunki:

  • Najpóźniej do końca maja 2019 roku aktywujesz aplikację mobilną GOmobile

W dwóch miesiącach maju i czerwcu:

  • Wykonujesz transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do rachunku na łączną kwotę nie mniejsza niż 200 zł.
  • Zapewniasz wpływ na swój nowy rachunek na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł
  • Wykonujesz przynajmniej jeden przelew z bankowości internetowej

Po spełnieniu tych warunków otrzymujesz od banku na swoje nowe konto kwotę 100 zł.

Jak otrzymać na konto kolejną nagrodę w kwocie 150 zł

Warunkiem otrzymania kolejnej nagrody jest spełnienie warunków do otrzymania poprzedniej nagrody w kwocie 100 zł oraz wykonanie tych samych czynności które są opisane powyżej również w miesiącach:  lipcu i sierpniu.

W sumie na promocjach konta w BGŻ BNP Paribas masz możliwość zarobienia kwoty 250 zł.

Czy warto wziąć udział w promocji rachunku w BGŻ BNP Paribas?

Naszym zdaniem warunki do otrzymania nagród są dość proste do wykonania. Nagroda którą otrzymasz za spełnienie warunków promocji jest stosunkowo wysoka w porównaniu do niewielkiego wysiłku, który włożysz aby odebrać nagrodę.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj

Ile kosztuje rachunek w banku BGŻ BNP Paribas

Koszty utrzymania Konta Optymalnego prezentują się dość atrakcyjnie. Za otwarcie i prowadzenie rachunki nie płacisz ani złotówki. Bank nie pobiera opłaty za wydanie i obsługę karty debetowej. Przelewy krajowe, które zlecasz samodzielnie przez internet są darmowe. Jeżeli wypłacasz gotówkę w bankomatach należących do BGŻ BNP Paribas i sieci Planet Cash to bank nie nalicza Ci z tego tytułu żadnej prowizji. Za wypłaty z pozostałych bankomatów niestety bank nalicza opłatę w kwocie 5 złotych. Jednakże bankomatów z sieci Planet Cash i BGŻ BNP Paribas jest dość dużo więc nie będziesz miał problemu z darmową wypłatą gotówki.

Tak, chcę skorzystać z promocji konta w BGŻ BNP Paribas!

 

 

 

 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!