fbpx
Promocja konta w BGŻ BNP Paribas

Źródło: strona internetowa banku BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas wystartował z promocją Konta Maksymalnego. Za otwarcie konta i spełnienie warunków promocji można od banku otrzymać w sumie 150 zł. Nagroda jest wypłacana na nowo otwarte Konto Maksymalne przez 6 miesięcy po 25 zł miesięcznie. Z promocji są wykluczone osoby, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy od złożenia wniosku o otwarcie Konta Maksymalnego posiadały jakiekolwiek konto osobiste w banku BGŻ BNP Paribas.

Co należy zrobić aby otrzymać nagrodę od BGŻ BNP Paribas?

Aby otrzymać nagrodę od BGŻ BNP Paribas należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Maksymalnego oraz zarejestrować się na specjalnym formularzu rejestracyjnym który znajdziesz tutaj nie później niż 31. 08. 2018 r. Po otworzeniu konta wystarczy już tylko płacić często kartą. Za każdą płatność kartą debetową otrzymasz od banku 1 zł. W ciągu miesiąca maksymalna nagroda może wynieść 25 zł a okres promocji wynosi 6 miesięcy.  Podsumowując, jeżeli przez 6 kolejnych miesięcy zapłacisz w każdym z nich bezgotówkowo kartą minimum 25 razy to otrzymasz od banku w sumie 150 złotych.

Nagroda jest wypłacana do 8 dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki.

 

Czy warto otworzyć Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas?

Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas jest idealne dla osób które nie ukończyły jeszcze 26 roku życia. Dla tych osób wszystkie podstawowe usługi związane z kontem bankowym są bezwarunkowo darmowe. Bank nie pobiera opłaty za otwarcie i prowadzenie konta, wydanie i obsługę karty debetowej oraz wypłaty przy pomocy karty debetowej ze wszystkich bankomatów na terenie Polski i za granicą. Darmowe są również przelewy zwykłe samodzielnie wykonane w bankowości internetowej.

Osoby, które ukończyły 26 rok życia również większość wymienionych wyżej usług mają za darmo z jednym tylko wyjątkiem. Za obsługę karty opłata wynosi 12 złotych / miesięcznie. Opłaty tej można jednak uniknąć. Wystarczy w danym miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe przy pomocy karty wydanej do konta na kwotę  nie mniejszą niż 300 zł a bank odstąpi od naliczenia miesięcznej opłaty za kartę.

Czy warto brać udział w promocji Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas?

Naszym zdaniem warto wziąć udział w opisanej wyżej promocji gdyż warunki są bardzo proste do spełnienia, a Konto Maksymalne nie zobowiązuje posiadacza do uiszczania wysokich opłat za konto. Wszystkie podstawowe usługi są darmowe. Wykonywanie płatności karta nie powinno stwarzać problemów gdyż bardzo wiele sklepów i punktów usługowych honoruje ten rodzaj płatności. Nie dość że płacenie kartą jest wygodne i pozwoli zaoszczędzić czas to jeszcze można na tym zarobić i otrzymać gotówkę od banku.

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!